додому Поради

Купуємо кільце для заручин із золота: як не помилитися з вибором такого значного аксесуара

705

Пропозиція серця і руки – надзвичайно романтичний обряд. Для кожної жінки він украй хвилюючий.

Чоловік неодмінно повинен зробити так, щоб настільки важливий момент запам’ятався виключно позитивними емоціями і на все життя. Якщо чоловік бажає гідно заявити про свої серйозні наміри, йому варто придбати елегантне і якісне кільце з дорогоцінного металу.

Гідні ювелірні вироби представлені за адресою: https://gold.ua/products/zolotye-pomolvochnye-kolca. Але як правильно вибирати золоті заручні кільця? Які моменти слід взяти до уваги? На яких умовах можна здійснити покупку?

Які моменти варто взяти до уваги при виборі кільця з золота

Звичай підносити на заручини кільце прийшов з Європи. В Україні  заведено проводити сватання. У цей день майбутні наречена і наречений дарують один одному кільця. Таку прикрасу надягають на безіменний палець правої руки. Після весілля його місце займає обручки ювелірну прикрасу. Відповідно до прийнятих правил, у разі, коли весілля з якоїсь причини не святкується, жінка повинна повернути так і не стала чоловікові кільце.

Найкраще дарувати кільце для заручин із золота. Воно неодмінно має відповідати наступним критеріям.

  • Скромне і при цьому не нудне. Це тільки символ, тому нерозумно купувати модель з надмірно великим каменем.
  • Унікальне. Ювелірна прикраса має гармоніювати із зовнішністю своєї власниці. При виборі не варто орієнтуватися тільки на моду.
  • Стильне. Виріб повинен якісно доповнити образ майбутньої дружини.
  • З дорогоцінним каменем. Дуже добре, якщо він буде доповнювати колір очей обраниці.
  • Персональне. Можна нанести на виріб гравіювання (наприклад, крилату фразу, дату знайомства, ініціали та ін.).

Важливо, щоб прикраса була зручним. Воно не повинно чіплятися за одяг, інакше воно може пошкодитися або загубитися.

Перш ніж зробити покупку, слід визначитися з бюджетом. Економити не варто. Настільки значущий аксесуар не повинен бути надмірно дешевим. Але і переплачувати, оформляти кредит, брати в борг – нерозумно. Розумніше залишити вибір на «золотій середині». На заручини заведено купувати ювелірний виріб, ціна якого дорівнює заробітній платі за один місяць. Орієнтуйтеся на це, і ви точно не скривдите улюблену.

Необхідно правильно підібрати форму. Неодмінно врахуйте спосіб життя, стиль і переваги майбутньої дружини. Вкрай важливо не розчарувати її. Шикарне кільце можна опинитися непрактичним. В результаті кохана не зможе його носити.

Важливо не помилитися з розміром. Щоб зробити сюрприз, доведеться подумати над тим, як дізнатися розмір безіменного пальця обраниці. Адже не вийде привести її в магазин і зробити примірку. Можна, наприклад, непомітно взяти ювелірну прикрасу, яке улюблена носить на зазначеному пальці, і відправитися в магазин. Ще можна обвести його контур на аркуші паперу. Цікавий розмір можна дізнатися у батьків або подружки обраниці. Є ще такий варіант: поки кохана спить, взяти нитку і акуратно прикласти її до пальця, а потім перенести виміри на папір.

Велике значення має дизайн виробу. Можна вибрати один з наступних варіантів.

  • Завжди доречна класика. Біле, жовте, рожеве золото і один-три камені – вироби з таких матеріалів підходять і юним дівчатам, і дорослим жінкам.
  • Витіювата модель. Така оригінальна прикраса неодмінно припаде до смаку творчої особистості.
  • Незвичайне рішення. Це отвори в металі, насічки, камені яскравих відтінків. Підключайте фантазію і купуйте особливий аксесуар.
  • Пафос. Це ідеальний вибір для чоловіків, які бажають продемонструвати свій особистий статок. Доведеться витратити солідну суму: ціна тут обмежена лише фінансовими можливостями жениха.

Ідеальні помовочні кільця за привабливими цінами

Вам потрібно купити золоте кільце на заручини? Вироби вищої якості доступні в інтернет-магазині Gold.ua. Тут ви зможете зробити покупку в онлайн-режимі. У каталозі представлений дуже великий вибір. Кожна модель унікальна по-своєму. Ідеальне ювелірну прикрасу знайдеться для кожної дівчини. Реалізуємо виключно сертифіковану продукцію, маємо всі відповідні документи.

Ціна всіх представлених в каталозі виробів прийнятна. Разом з тим, вона різниться. Завдяки цьому покупець з будь-яким бюджетом зможе вибрати оптимальний варіант. Ні за що переплачувати не доведеться. Оплата можлива і готівкою, і за безготівковим розрахунком.

Будь-яка прикраса можна замовити з доставкою, що дуже зручно. Кур’єр готовий привезти вашу покупку в будь-яку точку України. Також можливий самовивіз. Звертайтеся відразу, як в цьому виникне необхідність. Контактна інформація представлена ??на сайті.

попередня статтяРемонт маленької ванної кімнати: маленькі хитрощі
наступна статтяЧто представляет собой лечение выпадения внутренних половых органов?

Додати коментар