додому Фітнес і спорт

Краще, ніж нічого: як 30 присідань на день змінять твою фігуру

117

Як привести себе у форму, не обливаючись потом на тренуваннях?

by @tongpatong

Спорт і здоровий спосіб життя

Тренування допомагають привести фігуру в тонус, але не всім вдається зробити спорт частиною свого життя. Через насичений ритм і роботу, що забирає багато сил, немає бажання йти до фітнес-клубу.

Комусь фінансові можливості не дають змоги придбати абонемент у спортзал. Окрема категорія – мами з маленькими дітьми. Дітлахів немає з ким залишити або ж малюки ще на грудному вигодовуванні і мама не може присвятити час тренуванню поза домом. Комусь, можливо, просто лінь, це нормально. А ще не забуваємо про пандемію і присутність логічного страху тренуватися в спеціалізованому місці.

Результат – апатія. Немає віри в себе, у свої сили, немає віри в те, що вийде.

Від вас вимагається зовсім небагато

Коли стоїть завдання підтягнути форму, цілком достатньо 10 хвилин на день удома, і через 3 місяці ви не впізнаєте своє тіло.

Спорт – це важлива складова здоров’я, і в схудненні його частка становить 30%. Навряд чи варто нагадувати, що 70% успіху в зниженні ваги – це правильне харчування. Але якщо ви вже відмовилися від регулярного поглинання бургерів, п’єте чай з яблучком замість того, щоб закинути в кухоль п’ять ложок цукру, а сідниця все ще має вигляд молекули коронавірусу, а не гладкої кулі для боулінгу, то присідайте.

Присідайте

Почніть із 30 присідань на день і 50 сідничних містків. Це займе не більше 10 хвилин.

Сідничні містки можна робити лежачи на ліжку перед телевізором.

НАЙЦІННІШЕ В ТАКОМУ ПІДХОДІ ДО ТРЕНУВАНЬ – ЦЕ ВАШ ЗДОРОВИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТАН, ЩО ЗБЕРІГАЄТЬСЯ. ВИ НЕ ПОЧУВАЄТЕСЯ НЕЩАСНОЮ ВІД НЕОБХІДНОСТІ ВИКОНУВАТИ У СВОЄМУ ЖИТТІ ЧЕРГОВЕ “ТРЕБА”. ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ ЗДІЙСНЕННЯ ТАКИХ ПРОСТИХ ДІЙ ЗРОЗУМІЄТЕ, ЩО ОРГАНІЗМ ЗВИК.

Візьміть добавки

Поступово додаємо по 5 присідань і 10 містків. Мета: прийти до 50 присідань і 150 містків. Ці вправи займуть у вас 10 хвилин життя, а тіло сильно здивує перетворенням.

Часто після невеликого фізичного навантаження людина з легкістю готова зробити додатковий підхід, тому що відчуває приплив енергії за рахунок гормону ендорфіну.

Як змінюється тіло

Коли тіло рухливе, воно вже виконує фізичне навантаження і витрачає енергію, тобто калорії. Навіть на моргання потрібна енергія, хоч і незначна. Присідання ж – комплексна вправа, на неї організм витрачає більше калорій. У середньому людина у вазі 60 кг витратить близько 15-20 калорій під час виконання 30 присідань. Але це ще не найкорисніший ефект від цієї вправи.

Присідання зміцнюють не тільки нижню частину тіла: квадріцепси і біцепси стегна, литкові, сідничні м’язи, а й включають у роботу прямий і косий м’язи живота, а також м’язи – розгиначі спини. За рахунок цього навіть маловикористовувані м’язи насичуються кров’ю і приходять у тонус. Тридцяти присідань достатньо для того, щоб в організмі стався викид ендорфінів, адреналіну та інших гормонів, що прискорюють метаболічний процес.

Сідничний місток тренує литкові м’язи, м’язи кора, задні та передні поверхні стегон і сідничні м’язи. При правильному виконанні цієї вправи працює прес і йде прокачування попи.

Чому це працює

Простота вправ, можливість робити їх будь-де, будь-коли та регулярність виконання – ось три секретні інгредієнти, що приводять до успіху.

Коли заняття не вимагає від людини суперзусиль, що загрожують зривами, це працює.

Регулярні вправи знімають стрес, покращують настрій. Як наслідок піднімається самооцінка, бо ми бачимо, що цілком здатні виконувати ці нехитрі вправи і не закидати. Тіло змінюється, і все це не може не тішити. Поліпшується якість життя, підвищується життєвий тонус – все це дає нам впевненість у собі.

Додати коментар