додому Гороскоп

Які знаки зодіаку найкрасивіші серед жінок

489

Як визначити, красива жінка чи ні? Виміряти її канонами краси, відправити на конкурс «Міс Всесвіт» або заглянути в астрологічний визначник. Астрологія знає, які знаки зодіаку найкрасивіші серед жінок.

Красуні зодіаку: ТОП-6

Скорпіон

Серед жінок – Скорпіонів чи не найбільшу кількість красунь. Як правило, вони власниці рідкісної краси. Краси, яка ніколи не забувається і стає еталонною, навіть якщо жінка цього знаку не блищить ніяким талантом, здібностями або розумом (що буває вкрай рідко). Жінки-Скорпіони мають певний магнетизм, який гіпнотизує, змушує бачити в них красу без вад. До того ж вони вміють інтригувати і притягувати до себе інтерес. У поєднанні з зовнішньою красою це справляє значний ефект на чоловіків. Не дарма жінок-Скорпіонів називають відьмами.

Лев

Хибань можна не потрапити в рейтинг найкрасивіших жінок променистого знаку, покровителем якого є Сонце? Навряд чи. Навіть якщо жінка-Левиця не виділяється еталонною красою, вона все одно буде виділятися з натовпу. Сонце наділяє представниць цього знака неймовірною харизмою, променистістю, чарівністю. І головний секрет Левиць криється в тому, що безумовну чарівність їм забезпечує власна впевненість у цьому. Переконати у своїй красі оточуючих – питання часу.

Близнюки

У жінок-Близнюків запаморочлива репутація. Це саме ті панночки, від краси яких чоловіки вкладаються штабелями. У кожній представниці Близнюків є якась особливість, що виділяє її навіть в натовпі лялькових красунь. Різний колір очей, незвичайне родима пляма, хвилююча хода або манера висловлюватися оригінально робить жінку-Близнюк чарівною красунею, в т. ч. і коли її краса далека від загальновизнаної. Якщо буде потрібно – вона введе в обіг свою моду на красу.

Ваги

Відомо, що представники Ваг великі естети і цінителі усілякої краси. Ця риса їхнього характеру здатна штучно створити красу собі, якщо раптом природа нею не нагородила. Надзвичайно тонке відчуття прекрасного, чудовий смак і відчуття міри дозволяє жінкам-Терезам створювати незабутній образ себе. Вони – як шлейф дорогих парфумів. Там, де присутня жінка-Ваги, обов’язково з’явиться захоплення, перешіптування і цікаві погляди. Вона піде, але люди ще довго будуть згадувати її – обговорювати наряд, зачіску, вміння подати себе і залишити незабутнє враження.

Діва

Красота Дів часто буває холодною й неприступною. Чоловіки з представницями цього знака іноді відчувають себе як в елітарній картинній галереї: витріщатися і захоплюватися можна, а доторкнутися до прекрасного – карається суворим статутом, моральним, а то й кримінальним законом. Багато Дів вважають себе ексклюзивом, доступним лише обраним. Так і є, але вони дуже ризикують зав’янути зі своєю красою, що з-за їх надмірного перебору не дістанеться нікому.

Водолій

Красоту жінкам-Водоліям забезпечує не тільки зовнішня досконалість, але і самодостатність, робить їх образ завершеним. Представниці цього знаку дарують відчуття гармонії, де красива оболонка лише в переддень ще більш прекрасний внутрішній світ. Спілкування з жінками-Водоліями схоже на угамування спраги красивого і смачного джерела насолоди. Здається, що з нього п’єш красу у всіх сенсах.

попередня статтяБеременность с помощью репродуктивных технологий: стоит ли пробовать?
наступна статтяЯк уникнути конфліктів під час шопінгу з чоловіком

Додати коментар