додому Поради

Як уникнути конфліктів під час шопінгу з чоловіком

437

Похід в магазин з чоловіком – випробування для обох. Як зайнятися шопінгом у сімейному форматі і не посваритися?

Как избежать конфликтов во время шопинга с мужем

Щоб даний захід не перетворилося на провальний і залишив тільки приємні враження, доведеться включити жіночу хитрість, проявити всю свою фантазію, не забуваючи про чоловічу психологію.

По-перше, придумайте систему винагороди. Чоловікові буде легше допомагати в покупці, якщо він буде знати, що за це його чекають «бонуси». Це може бути обід в кафе, похід в магазин риболовних штучок або інструментів, позаплановий вечір з друзями, відвідування спортивного заходу, лазні тощо

По-друге, складіть чіткий план і обговоріть суму. Чоловіків лякає невизначеність і метання від полиці до полиці. Складіть список покупок, включивши в нього що-небудь для нього. Чітке розуміння процесу і особиста зацікавленість зіграють свою роль. Навіть, якщо він говорить, що йому нічого не треба, подивіться, що він уважно розглядає і купіть йому цю річ в подарунок.

По-третє, заздалегідь підготуйтеся. Попередньо відвідайте магазин або зайдіть на інтернет-сайт і придбайте те, що вам потрібно, щоб потім прийти, приміряти та купити. Так ви збережете і свої, і його нерви.

По-четверте, не водіть голодного чоловіка по магазинах, або заплануйте перекус під час шопінгу. Особливо, якщо він триває більше двох-трьох годин. Голодний чоловік – не найкраща компанія.

По-п’яте, будьте гуманні. Практично кожен чоловік, потрапляючи в магазин, стає нервовим і йому здається, що покупки ніколи не закінчаться. Особливо, якщо у цей момент по телевізору йде дуже важливий футбольний матч. Тому запропонуйте своєму чоловікові вибрати день, час і тривалість шопінгу самостійно. Навіть, якщо вам це не зовсім зручно. Адже світ у родині дорожче.

По-шосте, якщо є можливість обійтися в процесі покупок без чоловіка – будьте лояльні і залиште його в спокої. Нехай погуляє з дитиною, полежить перед телевізором. В той час як ви спокійно зробите покупки, а його залучите тоді, коли, наприклад, потрібно донести сумки до будинку або схвалити вибір.

По-сьоме, є чоловіки, які дуже важко розлучаються з грошима. Поставтеся до цього з розумінням. Надішліть чоловіка гріти автомобіль або будь-яким іншим дорученням, поки ви розраховуєтесь на касі.

По-восьме, навчіться правильно просити і висловлювати подяку. Чоловіки погано розуміють натяки. Якщо вам дійсно потрібна допомога, повідомте про це чоловікові в лагідній формі. Всіляко підкреслюючи, який він герой і вам без нього ну ніяк не впоратися. Не забувайте потім подякувати. Тоді йому знову захочеться бути потрібним і радувати вас. Будь-то спільний шопінг або незапланований подарунок.

попередня статтяЯкі знаки зодіаку найкрасивіші серед жінок
наступна статтяЯкі бувають укулеле і що важливо про них знати

Додати коментар