додому Поради

Хвороба, яка провокує надмірне потовиділення

Виявити цю хворобу на ранній стадії дуже важко.

Image by AndreyPopov from Canva

Чи знаєте ви, що хвороба Паркінсона може спричинити проблеми з потовиділенням? Так, надмірне потовиділення, коли у вас немає інфекційних захворювань або в будинку комфортна температура, може бути симптомом хвороби Паркінсона.

Британський фонд хвороби Паркінсона зазначає, що у людей з діагнозом часто зустрічаються шкірні проблеми та зміни потовиділення, як у більший, так і у менший бік. Є кілька причин підвищеної пітливості при хворобі Паркінсона.

По-перше, хвороба Паркінсона може викликати проблеми з частиною нервової системи, яка контролює потовиділення. Іноді надмірна пітливість проявляється лише у нічний час.

Оскільки в деяких людей із хворобою Паркінсона може бути знижений нюх, вони не завжди відчувають неприємний запах, спричинений надмірним потовиділенням. У такому разі сигнал може надійти від члена сім’ї.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут