додому Краса і здоров'я

Група крові, з якою важко підхопити хворобу

149

Існує безліч досліджень про те, як і чи впливає група крові на здоров’я людини. Загалом виділяють чотири основні групи крові — А, В, АВ та О.

Кожен з них визначається наявністю або відсутністю певних маркерів (антигенів) на поверхні еритроцитів. Ці маркери допомагають розрізняти різні групи крові та визначати, до якої групи крові належить людина.

Група крові А

Люди з групою крові А схильні до творчості та спокою під тиском. Вони також відомі своєю здатністю працювати у режимі багатозадачності. Що стосується здоров’я, люди типу А менш схильні до розвитку раку шлунка і більш стійкі до діабету та серцевих захворювань. Вони також рідше страждають від головного болю та мігрені.

Група крові В

Люди типу Б відомі своєю незалежністю, конкурентоспроможністю та винахідливістю. Вони також схильні до розвитку занепокоєння і депресії, ніж представники інших груп крові. Тим не менш, коли справа доходить до фізичного здоров’я, тип B працює досить добре. У них нижчий ризик серцевих захворювань та деяких видів раку, ніж у представників інших груп крові.

Група крові АВ

Група крові AB є сумішшю характеристик групи A та групи B. Вони товариські, але при цьому аналітичні і часто стають відмінними лідерами. Вони також схильні до таких захворювань, як хвороба Крона, виразковий коліт і хвороба Грейвса. Проте, вони мають нижчий ризик розвитку серцевих захворювань, ніж в інших груп крові.

Яка найздоровіша група крові?

Грунтуючись на наведеній вище інформації, здається, що група А має перевагу, коли йдеться про загальний стан здоров’я. Тим не менш, важливо пам’ятати, що всі люди різні, тому навіть якщо у вас немає групи крові А, ви все одно можете багато зробити, щоб знизити ризик розвитку проблем зі здоров’ям в майбутньому!

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар