додому Астрологія та Гороскопи

Гороскоп здоров’я на 2023 рік для Тільця, Діви, Козерога

663

Людина може повноцінно жити своїм життям лише тоді, коли її здоров’я перебуває у чудовому стані. Планета, яка пов’язана з елементом Землі, є фактором хвороб, які викликають дискомфорт та біль. Що астрологія може сказати про здоров’я знаків стихії Землі в 2023 році.

Гороскоп здоров’я Тельця на 2023 рік

Вам потрібно буде вжити додаткових заходів застереження щодо свого здоров’я, оскільки цей рік, ймовірно, буде, як і раніше, слабким з точки зору здоров’я. Ваше здоров’я буде гаразд у першій чверті завдяки Юпітеру.

Гороскоп здоров'я на 2023 рік для Тельця, Діви, Козерога

Після квітня може виникнути ймовірність погіршення, тому що Сатурн буде присутнім у вашому десятому будинку і зможе зустрітися з Раху Махараджем, який вже перебуватиме у вашому дванадцятому будинку. Юпітера також буде видно.

Вам потрібно буде докласти багато зусиль, щоб ваше здоров’я рухалося у правильному напрямку через Гуру-Чандал доші, яку принесе з’єднання Раху та Юпітера, а також складніше бачення Сатурна.

Гороскоп Тельця на 2023 рік передбачає, що хоча спочатку не буде багато проблем з 17 червня по 4 листопада, коли Сатурн продовжить перебувати в ретроградному стані, може відбутися більше погіршення здоров’я, тому що Юпітер в цей час також буде в ретроградному стані. Ви повинні дбати про своє здоров’я і при необхідності звертатися за медичною допомогою.

Гороскоп Здоров’я Діви на 2023 рік

Початок року буде прекрасним, але через присутність Раху в 8-му будинку будуть злети і падіння, потім 17 січня Сатурн увійде до вашого 6-го будинку, і звідти він буде аспектувати ваш 8-й, 12-й і 3-й. вдома і принесе трохи здоров’я поліпшення. 22 квітня Юпітер переміститься до 8-го будинку разом з Раху, і в цей час там також буде Сонце. Тому час із квітня до травня може бути дуже неспокійним через проблеми, пов’язані зі здоров’ям.

Гороскоп Діви на 2023 рік каже, що якщо ви не подбаєте про себе, то вам, можливо, доведеться зіткнутися з безліччю неприємностей. Після цього, коли Сонце пройде транзит у Тельці у травні, відбудеться деяке покращення здоров’я, але коаліція Юпітера та Раху залишиться у 8-му будинку, і Сатурн буде аспектувати його, тому вам доведеться покращити свій розпорядок дня та уникати недбалого ставлення до здоров’я. Тільки тоді ви зможете скористатися хорошим здоров’ям весь цей рік, інакше цього року ви залишитеся слабкими з погляду здоров’я.

Гороскоп здоров’я Козерога на 2023 рік

Цього року вас може турбувати будь-яка проблема, пов’язана з серцем, а також будь-яка інша проблема, пов’язана з грудною клітиною, така як сором’язливість у грудях, запалення легень і т.д., може турбувати вас протягом усього року. Останні 2 місяці значно зменшать кількість проблем зі здоров’ям. Але невідомо, як довго вам доведеться дбати про своє здоров’я.

Це не означає, що ви будете хворіти протягом всього року, але буде можливість виникнення всіх цих проблем, про які ми говорили вам вище, тому що четвертий будинок дуже сильно страждатиме від усіх цих проблем. Щоб уникнути цього, дотримуйтесь своїх етичних норм і думок відповідно до ситуації, а також покращіть свій раціон харчування та візьміть за звичку ранкові прогулянки або їзду велосипедом вранці, тому що це допоможе вам залишатися здоровим.

Додати коментар