додому Астрологія та Гороскопи

Гороскоп за знаками зодіаку на грудень 2015 року

3737

У цьому місяці очікуються знакові зустрічі та цікаві знайомства. Багато будуть прагнути зайняти керівні посади. В цих питаннях гороскоп на грудень 2015 року радить бути дипломатичніше і м’якше.гороскоп на груденьПідвищена сексуальність буде заважати побудови гармонійних відносин з обранцем, як пророкує любовний гороскоп на грудень 2015 року. У сімейних стосунках необхідно дотримуватися тактовність і зменшити надлишок емоцій. Гороскоп рекомендує не доводити маленьку сварку до серйозних конфліктів.

Гороскоп Овен на грудень 2015 року

Овни в грудні 2015 року будуть часто спілкуватися з колегами, родичами та приятелями. Гороскоп радить їм не ігнорувати ті дрібні радості, які підкидає їм життя. У цьому місяці Овни будуть по-справжньому захоплені не тільки основною роботою, але і улюбленим хобі. В особистому житті у грудні 2015 року очікується гармонія. Головне, менше претензій по відношенню до обранця. Економія в грошах нітрохи не завадить.

Гороскоп Тілець на грудень 2015 року

Щоб Тельці в грудні 2015 року досягли успіхів, їм потрібно навчитися ризикувати. Важливо не переборщити, щоб не нашкодити собі. Гороскоп радить Тельцям в цьому місяці зайнятися душевним перетворенням. Можна відправитися в кіно з коханою людиною. Дитині в грудні 2015 року потрібно приділити більше уваги. Тельці можуть допомогти йому у виборі майбутньої професії. Змінивши зачіску, Тельці різко змінять стиль.

Гороскоп Близнюки на грудень 2015 року

Близнюки у грудні 2015 року перевершать себе! Вони будуть настільки товариські і доброзичливі, що моментально притягнуть до себе удачу, фінансовий успіх і кохану людину. Гороскоп не рекомендує Близнюкам зраджувати своїм усталеним принципам. Але, в грудні 2015 року варто знати міру в своїх навіжених бажаннях. Здоров’я може засмутити Близнюків, якщо вони будуть зловживати алкоголем.

Гороскоп Рак на грудень 2015 року

Раки в грудні 2015 року будуть часто хандрити і дивитися на світ сумними очима. Все це тому, що у них накопичилася втома від минулих справ і невирішених проблем. Гороскоп радить активно зайнятися роботою, щоб позбутися депресії. У цьому місяці Раки будуть в захваті від коханої людини. Вона здивує їх у грудні 2015 року приємними сюрпризами. На жаль, з фінансами у Раків все йтиме не так благополучно.

Гороскоп Лев на грудень 2015 року

Леву в грудні 2015 року краще довести до розуму всі свої справи і не залишати проблеми на наступний рік. У цей період Левам будуть надходити пропозиції туристичного характеру. Всі приготування і подарунки до нового року краще купувати заздалегідь. Хоча перед свят активність може знизитися, але саме грудень може принести користь у плані підвищення в посаді або заробітку, тому активність буде до речі в цей період.

Гороскоп Діва на грудень 2015 року

Діви в грудні 2015 року почнуть активно займатися вирішенням побутових і сімейних проблем. Багато розпочнуть ремонт, а хтось запланує переїзд на іншу квартиру. Гороскоп радить Дівам в цьому місяці заздалегідь складати план майбутніх справ. В такому випадку вони швидко вирішаться. У грудні 2015 року не варто ізолювати себе від суспільства. Навпаки, якщо Діви будуть частіше зустрічатися з друзями, то поліпшать свій настрій.

Гороскоп Терези на грудень 2015 року

У Терезів у грудні 2015 року очікується низка змін на роботі і в особистому житті. Вони повинні частіше бувати в суспільстві і відвідувати заходи, щоб розфарбувати своє життя в райдужні тони. Гороскоп радить Терезам менше сваритися з коханою людиною, щоб не накликати серйозний конфлікт. У грудні 2015 року у Терезів очікується великий фінансовий прибуток. Самопочуття може погіршити алергія на косметичні засоби.

Гороскоп Скорпіон на грудень 2015 року

Скорпіони в грудні 2015 року повинні бути максимально енергійні і рішучі в своїх діях. Тільки тоді їм гарантований успіх у багатьох питаннях. Гороскоп прогнозує на цей місяць цікаві знайомства, зустрічі зі старими друзями і романтичні побачення. У грудні 2015 року Скорпіонам слід трудитися в колективі, а не поодинці. Фінансове становище буде відмінним, якщо виключити грошові махінації.

Дізнайтесь більше:

Гороскоп Стрілець на грудень 2015 року

У Стрільців очікується насичена і плідний грудень 2015 року. Вони будуть самостійно обирати для себе заходи і суспільство людей, з якими не нудно і цікаво. Гороскоп радить Стрільцям в цьому місяці не приховувати свої творчі здібності від оточуючих. Якщо в грудні 2015 року Стрільці будуть більше приділяти уваги родині, то це зміцнить і різноманітить відносини з чоловіком і дітьми.

Гороскоп Козеріг на грудень 2015 року

У грудні 2015 року Козероги відчують деяку втому, тому наскільки це можливо або обмежте намічені справи або доручіть більшу частину приготувань до нового року комусь іншому. Це час очікування для Козерогів. Не варто з напором просуватися до бажаного. Проявіть терпіння і воно саме до вас прийде. Дуже хороший місяць для задушевних бесід, для відпочинку. Постарайтеся все робити з легкістю і не перевантажувати себе.

Гороскоп Водолій на грудень 2015 року

Водолії в грудні 2015 року будуть брати активну участь у різних культурних заходах. У житті багатьох очікується переїзд в новий будинок, перехід на нову роботу і укладення шлюбу. Гороскоп радить Водоліям не ризикувати, а бути уважнішими на роботі і в фінансових питаннях. Грудень 2015 року запам’ятається різноманіттям подій і яскравими враженнями. Для зміцнення здоров’я можна відправитися в лазню.

Гороскоп Риби на грудень 2015 року

У грудні 2015 року Риби займуться виконанням тих обіцянок, які прозвучали з їхніх уст на адресу близьких людей. Гороскоп рекомендує стати пунктуальнішою і відповідальніше по відношенню до роботи. Рибам доведеться в цьому місяці вирішити чимало складних проблем. Але вони впораються з цим у грудні 2015 року блискуче! Для того, щоб не посваритися з обранцем, Рибам слід контролювати свої емоції і вчинки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут