додому Гороскоп

Гороскоп, у яких знаків Зодіаку народиться дитина в 2017 році

1114

2017 рік сприятливий для зачаття і народження дитини. Вагітність буде протікати легко, а діти народжуються здоровими і не вередливими. Багато хто з народжених у рік Червоного Півня будуть відрізнятися неабиякими творчими здібностями і виявляти задатки лідера. Батькам потрібно приділяти таким дітям як можна більше уваги, щоб допомогти їм реалізувати природні якості:

 • цілеспрямованість,
 • сміливість,
 • енергійність,
 • раціональність,
 • вміння швидко приймати рішення,
 • відповідальність.

Яким знакам Зодіаку чекати поповнення в родині в 2017 році

 • Овни

Сімейні Овни з великою ймовірністю задумаються про продовження роду. Рік Вогняного Півня подарує їм ідилію у відносинах, яка сприятиме успішному зачаття. Астрологи радять не поширюватися про радісну новину як мінімум перший триместр. Жінкам-Овнам рекомендується приділити увагу своєму здоров’ю, особливо в холодні періоди року.

 • Тільці

2017 рік порадує Тільців поповненням у родині. Зірки рекомендують планувати вагітність заздалегідь, а перед зачаттям по можливості відпочити на морі. Жінкам-Тільцям потрібно захистити себе від будь-якого стресу. Правильним рішенням буде зайнятися йогою, тим більше що майбутнім мамам це принесе користь.

 • Близнюки

Рік Червоного Півня буде для Близнюків дуже насиченим, тому новина про вагітність виявиться несподіванкою. Чоловікам-Близнюкам доведеться переглянути свої старі звички, жінкам – на час відкласти кар’єрне зростання і мінімізувати навантаження вже на ранньому терміні. Деяким сім’ям варто задуматися про розширення житлоплощі, тим більше що рік для цього дуже сприятливий.

 • Раки

Народженню дітей посприяє зміцненню шлюбу, в якому один з партнерів – Рак. Представники цього знаку Зодіаку будуть внутрішньо готові до появи дитини, навіть якщо відносини ще не оформлені офіційно. Протягом всього року вони будуть перебувати на енергетичному підйомі, що сприятливо позначиться на перебігу вагітності. Жінкам-Ракам на цей період потрібно забезпечити максимальний емоційний комфорт.

 • Левам

Левам зірки радять більше уваги приділити сімейним відносинам, в особливості вихованню дітей. Появу нового члена сім’ї поки краще не планувати. У 2017 році рекомендується зосередити зусилля на кар’єрному зростанні. З’являться можливості, які не можна упускати. Жінки-Леви, які завагітніли в кінці 2016 року, мають всі шанси на благополучні пологи.

 • Діви

Жінкам-Дівам рекомендується ретельно планувати вагітність у 2017 році. З календаря зачаття рекомендується виключити періоди: кінець січня – початок лютого, кінець травня – початок червня, кінець липня – початок серпня. Спонтанна вагітність вкрай небажана, можливі негативні наслідки у вигляді передчасних або важких пологів.

 • Ваги

Рік Півня сприятливий для Терезів з точки зору планування вагітності. Перша половина року буде напруженою, тому питаннями, пов’язаними з зачаттям, краще зайнятися після червня 2017. Серйозних проблем зі здоров’ям не передбачається, але жінкам-Терезам все ж варто попередньо пройти обстеження. Їхнє слабке місце – нирки. Дуже важливо вже на ранньому терміні виключити будь-які хвороби, пов’язані з цим органом.

 • Скорпіони

Наступаючий рік буде дуже вдалим для Скорпіонів. У багатьох сім’ях очікується поповнення. Представники цього знака, народжені в листопаді, мають всі можливості розширити житлоплощу. У жінок-Скорпіонів вагітність буде протікати без ускладнень. Цікаве положення принесе їм лише позитивні емоції. Близькі люди оточать турботою майбутніх мам і допомагатимуть їм після народження дитини.

 • Стрільці

В рік Вогняного Півня багато Стрільців встигнуть обзавестися сім’єю, і з потомством. Період характеризується високою активністю і численними змінами у всіх сферах життя. У жінок-Стрільців висока ймовірність надмірного збільшення ваги під час виношування плоду (більше 10 кг). Тому рекомендується приділити особливу увагу раціону харчування. В цілому проблем зі здоров’ям не буде.

 • Козероги

Сімейних Козерогів теж чекає поповнення в родині, навіть якщо пара поки не планувала народжувати дітей. Представниці цього знаку Зодіаку будуть готуватися до зачаття серйозно і ґрунтовно. Спокійна обстановка в сім’ї буде сприяти гарному перебігу вагітності. Тим не менш, зірки радять зміцнити імунну систему.

 • Водолії

2017 рік обіцяє Водоліям багато несподіванок і позитивних змін. Найбільші шанси на народження дітей у цей період мають представники цього знака, народжені в рік Дракона. З великою ймовірністю звістку про вагітність вони отримають у середині березня. Діти Водоліїв, народжені в рік Півня, будуть радувати батьків своїми успіхами і перемогами у спортивних змаганнях.

 • Риби

Год Вогняного Півня для Риб – не найкращий час планувати вагітність. У багатьох представників цього знака виникне потреба в самореалізації. На цьому фоні можлива напруга у взаєминах з партнером. Жінкам-Рибам процес виношування плоду дасться нелегко. Можливий сильний токсикоз, погіршення самопочуття та ускладнення. Зірки радять зайнятися налагодженням сімейних відносин, а планування вагітності перенести на наступний рік.

попередня статтяУ чому зустрічати Новий рік-2017: Поради астрологів і стилістів
наступна статтяЯк вибрати норкову шубу: корисні поради

Додати коментар