додому Краса і здоров'я

Фотоепіляція VS лазерна епіляція

331

Сучасна лазерна епіляція Lasermi та фотоепіляція — це тривалі процедури зменшення росту волосся. Вони працюють однаково, і можуть бути дуже дієвими. Окрім запобігання відростанню волосків, обидва методи обробки можуть значно зменшити швидкість росту решти волосся, а також його товщину.

Багато пацієнтів та клієнти як фотоепіляції, так і лазерної епіляції досягають дуже успішних результатів, але для досягнення найкращих результатів важливо вирішити, який із методів більше підходить.

Різниця між двома видами епіляції


Ефективна та фотоепіляція працюють за одним принципом. Тобто світлову енергію поглинають ділянки з високим пігментом, такі як волоски, які нагріваються. Тепло пошкоджує фолікул, уповільнюючи ріст волосся і навіть запобігаючи йому повністю. Основною відмінністю засобів фотоепіляції від пристроїв для ї є джерело світла, що використовується. Фотоепіляція використовує видиме світло широкого спектра, тоді як використовує властивості лазера.

Однак важливо зрозуміти, як ділянки шкіри, які мають вищий пігмент, такі як веснянки та родимки, а також темніша шкіра в цілому також поглинають більше світлової енергії та тепла в результаті. Це може вплинути на те, який метод епіляції найкращий для дівчини.

Що краще


Головними перевагами фотоепіляції вважають:

  • Оскільки світло широкого спектра природно поширюється, покриття пристроїв для фотоепіляції більше, ніж апаратів для лазерної епіляції. Отже, це може означати, що час лікування може бути швидшим.
  • Час лікування швидший, він може також бути значно дешевшим, але клієнтки можуть виявити, що їм потрібно більше сеансів для досягнення тих самих результатів.

Що стосується переваг лазерної епіляції, то природа лазерів означає, що пристрої для цієї процедури можуть сфокусувати світло в порах шкіри, наблизившись до фолікула, щоб його обробити і запобігти новому відростанню. Це може означати, що лазерна епіляція може досягти швидших результатів, ніж фотоепіляція, оскільки поодинокі волоски швидше нагріваються до шкідливих температур.

Фотоепіляція та лазерна епіляція не можуть гарантувати зникнення волосся назавжди. Процес росту волосся стає повільним, проте корені перебуватимуть у сплячій фазі, що потім може призвести до росту. Кінцевий результат обох методів задовільний і зробить клієнтку щасливою. Який тип обирати — залежить лише від дівчини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут