додому Поради

Чи правда, що чистка язику допомагає позбутися від проблем з зубами

90

Процедура очищення язика зараз стає все більш популярною. Детальніше про цю процедуру та її користь для здоров’я порожнини рота розповів Сундіп Патель, косметичний стоматолог і керівник SmileStraight.

Photo by Alex Guillaume on Unsplash

Завдяки так званому зішкребу язика ви можете очистити язик і позбутися від різних шкідливих бактерій. Звичайно, ця процедура не так важлива, як чистка зубів, але експерти все одно радять до неї вдаватися щодня. Пов’язано це з тим, що шкідливі бактерії здатні привести до карієсу і до запалення ясен.

Язик, за словами стоматолога Сундіпа Пателя, можна чистити за допомогою зубної щітки або за допомогою рідини для полоскання рота. Однак спеціальний скребок для язика може мати в цьому плані певні переваги. Вся справа в тому, що подібний інструмент прибирає будь-які бактерії, які знаходяться на язику.

Найкраще прибирати бактерії з язика вранці і ввечері. Це дозволить попередити в майбутньому запалення ясен, взагалі будь-які проблеми з яснами, карієс, неприємний запах з рота.

Крім того, наукові дослідження показали, що завдяки очищенню язика поліпшується почуття смаку. Тобто мова починає краще розрізняти продукти і їх смак.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Джерело

попередня статтяВчені з’ясували, чому вранці так важко прокидатися
наступна статтяЧому з віком шкіра стає грубішою — з’ясували вчені

Додати коментар