додому Поради

9 способів відновити сили, якщо ви погано виспалися

10

Якісний нічний відпочинок допомагає наступного дня ясно мислити, виконувати всі необхідні завдання. Він відновлює сили, роботу мозку, покращує здоров’я. Якщо людина погано виспалася, існують засоби, які допомагають нормалізувати стан.

Виконайте перезавантаження дихання

9 способів відновити сили, якщо ви погано виспалися

Вправу необхідно зробити з ранку та перед важливими зустрічами. Почніть у видиху. Уявіть, що задуваєте свічку, а потім двічі вдихніть. Виконайте три підходи і ви помітите, як покращити стан.

Візьміть вихідний

Якщо працювати до пізньої ночі над важливим завданням, потім складно заснути. Вигоряння призводить до занепокоєння, депресії та невірних рішень. Якщо можливо, візьміть відгул, поваляйтесь у ліжку, перегляньте фільм.

Проведіть тренування на природі

Після безсонної ночі прийміть душ, одягніть спортивний одяг та вийдіть на вулицю. Можна пробігтися, зробити кілька вправ. Свіже ранкове повітря додасть бадьорості, увімкне розум. Після почніть роботу, а ввечері раніше ляжте спати.

Пийте багато води

Це допомагає відновити сили, зняти втому, усунути головний біль. Можна додати до води свіжий цитрусовий сік, щоб підняти тонус. Після безсоння постарайтеся вибирати діяльність з низькою витратою енергії, наприклад читання або лист.

Виконайте вправи на розтяжку

Невеликий комплекс перезавантажує тіло після поганого сну. Необхідно заздалегідь підібрати відповідні вправи.

Знайдіть привід посміятися

Це може бути розмова з другом, перегляд відео або веселого фільму. Сміх допомагає відновити сили після безсонної ночі.

Дайте собі 30 хвилин на відпочинок

Якщо вранці голова погано розуміє, краще не поспішати на роботу. Попередьте, що затримаєтеся. Полежіть, поставте спокійну музику, щоб мозок відпочив.

Прийміть гарячий душ

9 способів відновити сили, якщо ви погано виспалися

Така процедура вранці замінює дві години сну. Вона надає бадьорості, включає розум, налаштовує на роботу.

Не згадуйте про погану ніч

Якщо потрібно багато справ, заплануйте їх успішне виконання. Нікому не кажіть, що погано виспалися, інакше сонливість одразу опанує ваше тіло. Розум має перемогти матерію.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

попередня стаття3 переваги соняшникової олії для здоров’я
наступна стаття7 способів змусити себе тренуватися

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут