додому Сім'я і відносини

5 ваших звичок, які знищать Його любов

643

Несерйозність

Ви постійно спізнюєтеся, не пам’ятаєте про плани і події, переносите зустрічі, забуваєте попередити про форс-мажор і потрапляєте в халепи? Спочатку це може здатися чарівною особливістю характеру, але, будьте впевнені – розчулення швидко зміниться роздратуванням.

Песимізм

Перед тим, як почати в черговий раз відкривати коханому душу про свою зайву вагу/ безглуздих подруг/ нікчемну роботу – погляньте на ситуацію з боку. Якщо скарги на життя становлять більше половини ваших монологів, зупиніться, поки не пізно. Спочатку вас перестануть слухати, потім – чути і цінувати.

Самоприниження

«Повірити не можу, що ми разом», «що він в мені знайшов», «він такий класний, а я…» – ці думки потрібно гнати від себе якнайдалі. І вже тим більше, не вимовляти вголос. Погляд знизу вгору на партнера – завідомо програшна позиція. Логіка проста: якщо ваш обранець так гарний, він заслуговує настільки ж гідну пару. Як швидко він це зрозуміє, якщо ви не знайдете впевненість в собі?

Маніпуляція

Справа тут про легендарний «бойкот мовчанням», який ненавидять всі чоловіки без винятку. Надуті губи, похмуре обличчя, тихі сльози, сумний погляд – важка артилерія, яка не повинна застосовуватися повсякчас. І не сподівайтеся, що «він зрозуміє». Не зрозуміє! І буде злитися на вашу тиху образу.

Поясніть чітко причини вашого невдоволення і способи вирішення конфлікту – таку відкритість будь-який чоловік зустріне із захопленням.

Ультиматум

Ні і ще раз ні! Погрожуючи розривом відносин, будьте готові підтвердити свою рішучість дією – в іншому випадку, ви лише поставите себе в невигідне становище і втратите повагу обранця.

попередня стаття3 суперстійкі помади, які ідеальні для мене взимку
наступна статтяСалат «Вінегрет»: нові образи «найкориснішої страви»

Додати коментар