додому Сім'я та стосунки

5 речей, які чоловік ніколи не пробачить

905

Вміння прощати – одне з важливих правил побудови любовних відносин. Проте навчитися відпускати образи зовсім непросто. Тим більше, близькі люди вміють ранити в сто разів болючіше, ніж сторонні. Та й пробачити, найчастіше, можна далеко не все. Це в рівній мірі стосується і чоловіків, і жінок. Які ж табу на прощення є у сильної половини людства?

5 вещей, которые мужчина никогда не простит

Критичні зауваження при свідках

Жінки імпульсивні і схильні робити необдумані вчинки. На жаль, деякі з них можуть привести до краху любовних або навіть сімейних відносин. Яскравим прикладом є публічна критика, висловлена на адресу свого чоловіка.

Здавалося б, виражати невдоволення і вказувати на помилки – закладено в самій жіночій природі. Психологи стверджують, що представниці слабкої статі не вміють приймати своїх обранців такими, які вони є. Жінки прагнуть виправити, доопрацювати, підтягнути чоловіка до своїх очікувань і уявлень про ідеал. У цій нелегкій справі їм на допомогу приходить критика. Однак, діючи з «благих намірів», у відповідь вони цілком можуть отримати негатив, образу і навіть загрозу розлучення. Критика, в принципі, мало, кого не зачіпає. А якщо вже вона подана найпримітивнішим чином, то результатом стануть назавжди зіпсовані відносини.

5 вещей, которые мужчина никогда не простит

Публічні критичні зауваження – найгірше, що можна придумати. Подібними випадами у бік чоловіка дуже легко зіпсувати думку про нього в оточуючих. Навіть якщо пізніше ви схаменетеся і заберете свої слова назад, негатив міцно засів в головах інших людей. Може серйозно постраждати репутація чоловіки і громадська думка про його здібності. Якщо супутниця життя прилюдно говорить, що він жалюгідний і нікчемний, хіба стануть поважати і цінувати таку людину колеги, друзі, родичі, начальство? Критика дозволена тільки наодинці, причому подана повинна бути в правильній формі з обґрунтуванням вашого бачення ситуації, оцінкою вчинку, а не особистісних якостей обранця і обов’язковою похвалою перед тим, як висловлювати невдоволення.

Що стосується поведінки на публіці, то тут жінці краще промовчати або зробити своєму чоловікові мінімальну підтримку, хай він буде хоч тисячу разів не правий. Розбір «польотів» краще відкласти до дому. Інакше не допоможуть ні каяття, ні вибачення і клятви, тому що, пробачивши жінці публічне приниження, чоловік втратить останній шанс на реабілітацію в очах оточуючих.

Ігнорування його сексуальних потреб

5 вещей, которые мужчина никогда не простит

Коли жінка раз за разом починає відмовляти чоловікові в сексі, вона ставить свої відносини з ним під загрозу. Доводи з розряду «болить голова», «втомилася», «немає настрою» тільки для самої партнерки звучать переконливо, в той час як її партнер залишається здивований, чому ж раніше нічого не боліло і на все вистачало сил. Він починає розглядати відносини з цією жінкою, як нечесну угоду. Вона поруч з ним користується всім, чим побажає – грошима, допомогою, статусом, а сам чоловік не отримує у відповідь того, що йому потрібно. Його аналітичний розум швидко визнає повну відсутність вигоди в цьому союзі. Так і постійні відмови боляче б’ють по чоловічому самолюбству, тому є природним бажанням позбутися непотрібного дискомфорту.

Якщо відносини дорогі, а сексу як і раніше не хочеться, доведеться працювати над собою і шукати причини, чому зник потяг. Відвідування лікаря, бесіда з психологом, відверта розмова зі своїм партнером допоможуть вирішити проблему, не чекаючи чоловічих зрад і подальшого самотності.

Несподівані зміни в жінці

5 вещей, которые мужчина никогда не простит

Вибираючи собі пару, чоловік підсвідомо бажає завжди бачити поруч саме ту жінку, яка спочатку привернула його увагу. Будь-які різкі зміни і перетворення, що відбуваються з нею, він прийме, як мінімум, болісно.

Припустимо, в його уявленні ідеальна дружина не повинна працювати і вечорами зобов’язана зустрічати чоловіка смачною вечерею. А його супутниця життя, посидівши трохи вдома, раптом перемикатися на кар’єру і цілими днями пропадає в офісі, забувши про сімейний затишок та комфорт. Навряд чи чоловік прийме цю «нову версію» своєї жінки.

Таке ж розчарування осягає сильна стать, коли, взявши в дружини королеву краси, вони через деякий час отримують недоглянуту домогосподарку із зайвими кілограмами. Чим швидше і сильніше жінка змінюється, тим стрімкіше у чоловіка згасає бажання залишатися з нею поруч.

Зрада

5 вещей, которые мужчина никогда не простит

Здавалося б, утримуючи пальму першості по частині зрад, чоловіки не повинні бути настільки принципові в даному питанні. Однак не варто сподіватися на прощення чи поблажливість. Зрада жінки в чоловічому сприйнятті – це удар по самолюбству, зрада, втрата довіри, розчарування. Після стількох втрат рідко, які почуття і відносини вціліють.

Навіть якщо у жінки вийде добитися прощення, представивши зраду випадковою помилкою, хвилинною слабкістю, чоловік все одно не зможе сприймати її, як раніше. Руйнівний слід адюльтеру неминуче залишиться на обох партнерах.

Вимога припинити спілкування з матір’ю

5 вещей, которые мужчина никогда не простит

Більшість людей вчаться приймати і любити своїх батьків такими, якими вони є. Від своїх половин вони чекають того ж, або хоча б ввічливості, поваги, дотримання норм пристойності. Відносини свекрухи і невістки можуть роками перебувати в стані холодної війни, але розпалювання відкритого конфлікту ризикує обернутися крахом любовного союзу. Нехай його мама не права за всіма пунктами, ставити чоловіка перед вибором і вимагати від нього повного припинення спілкування – невиправдано жорстоко. Це рішення, якщо воно дійсно необхідно, ваш супутник повинен прийняти сам. Інакше в його очах ви назавжди залишитеся винні у сварці з найближчою людиною.

Щоб не робити фатальних помилок, що завдають непоправної шкоди відносинам, корисно в будь-якій ситуації ставити себе на місце партнера. Сподобалося б вам те, що ви хочете сказати або зробити? Яку реакцію викликало б така поведінка вашої половини? Якщо в якості відповідей на розум приходять відторгнення і образа, то краще ще раз гарненько обміркувати свої дії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут