додому Гороскоп

Яким для нас буде 2022 рік: список вдалих та небезпечних днів

12

Чого чекати на всі знаки зодіаку в найближчому майбутньому, розповідає астролог.

Вдалі дні

9 січня, під час з’єднання Сонця та Венери, відкривається вдалий період для знайомства. Якщо ти давно перебуваєш у пошуках другої половинки, то краще не залишайся вдома цього дня. Тільки врахуй, що Венера обожнює щирість, тому якщо ти вирішила знайти чоловіка для матеріальної стабільності, то не варто розраховувати на удачу. — Вдалий день для сильних особистостей. Якщо ти з легкістю приймаєш рішення і можеш нести відповідальність за них, то чекай на приємні сюрпризи. Плутон навчить тебе спілкуватися з людьми так, щоб вони прислухалися та виконували всі твої прохання.

4 лютого — аспект Сонця та Сатурна відкриє не одну можливість просунутися кар’єрними сходами, головне не прогаяти шансу. За потреби можна попросити допомоги у друзів та родичів.

18 лютого щедрий Юпітер виконає відразу кілька бажань. Настає також вдалий час для подорожей та навчання.

5 березня є можливість завести корисні зв’язки та покращити своє фінансове становище. Тому не соромся просити у начальника збільшення зарплати і не відмовляйся від відряджень.

Найбільшою подією 2022 року буде парад планет. Небесні тіла почнуть зближуватися з початку квітня, а ось 12 червня остаточно вишикуються в ряд. З погляду астрології, це буде дуже важливий період, коли кожен зіштовхнеться із привидами минулого. Багато хто зможе трансформувати свою підсвідомість і вийти на новий рівень у фінансовому та кар’єрному плані. В цей час можливі доленосні повороти долі та подарунки від удачі.

29 червня будуть вдало йти справи, якщо ти зможеш впоратися з емоціями і не поспішатимеш події. Настає період, коли можна закласти фундамент та зайняти вичікувальну позицію. Проте для рішучих дій ще рано, причому це стосується всіх сфер життя.

2 липня аспект Меркурія і Сатурна дасть поштовх до розвитку кар’єри, важливо не прогаяти шанс. Цей день також добрий для відмови від шкідливих звичок: якщо давно хотіла зайнятися спортом, то найкращого моменту вигадати складно.

18 серпня легковажна Венера вступить у тригон із Юпітером, а значить, багато хто відчує підняття лібідо. З’явиться настрій фліртувати і спокушати — це ідеальний період для романтичних пригод, але серйозних стосунків чекати не варто.

26 вересня є велика можливість отримання прибутку. Але це буде разове заохочення від Всесвіту, не варто сподіватися на набуття нового джерела доходів.

20 жовтня любовні стосунки вийдуть з-під контролю, складно стримуватиме таємні бажання. Для одинаків цей період стане доленосним. А ось ті, хто вже перебувають у шлюбі, зможуть струсити почуття та вивести стосунки на новий рівень.

28 листопада енергійний Марс допоможе вирішити всі проблеми та стати на кілька кроків ближче до своєї мети. Якщо проявиш терпіння і послідовність, то швидше отримаєш бажане.

Небезпечні дні, коли краще залишитися вдома

На щастя, у 2022 році складних періодів буде небагато. В основному вони будуть пов’язані з негативними астрологічними подіями, такими як затемнення та входження планет у ретроградність. 14 січня, 10 травня, 10 вересня та 29 грудня краще не здійснювати жодних маніпуляцій з фінансами, включаючи дрібні побутові витрати. Варто також утриматися від подорожей та будь-яких конфліктів. Сварка з коханим може обернутися розривом стосунків, а суперечка з колегою — появою пліток та нечесною конкурентною боротьбою.

5 червня стане напруженим днем. Буде важко концентруватися, тому не варто починати жодних довгострокових проєктів: все одно вони обернуться крахом надій на отримання прибутку.

24 серпня  притупити інтуїцію. Отже, ти станеш легкою здобиччю для шахраїв.

30 жовтня Марс увійде в активну стадію і стане розсадником незрозумілої агресії між людьми. Якщо помітиш, що тебе хочуть вивести на емоції — йди.

Джерело

попередня статтяКишковий мікробіом, який підвищує ризики заразитись ВІЛ
наступна статтяРибам — романтичне, Дівам — практичне: вибираємо подарунки за знаком зодіаку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут