додому Сім'я і відносини

Як зробити чоловіка щасливим

14

Якщо ви знаєте, чого найбільше потребує ваш чоловік, значить, його щастя, ваше щастя і ваші стосунки — у ваших руках. Сьогодні назвемо дві важливі (і неочевидні) потреби чоловіка — крім сексу, звичайно.

 Як зробити чоловіка щасливим

Він хоче бути героєм у ваших очах

Ви багатозадачна жінка, яка постійно бере участь у сеансах одночасної гри. Чоловік, напевно, дивиться на вас, розкривши рот від подиву. Ви настільки спритно з усім справляєтеся, що це навіть трохи тисне йому на психіку.

Але є один чоловічий секрет, який вам слід знати. Чоловік хоче бути героєм у ваших очах.Він, як і більшість із нас, великий хлопець із зовсім хлоп’ячим серцем. Колись найважливішою для нього людиною у житті була його мама. Він усіляко намагався їй догодити. Але з тих пір, як одружився, ви стали цією ключовою персоною. Тепер чоловік хоче вам догодити. А догодити означає допомогти, чим може. Проблема в тому, що часто він не знає, де саме потрібна його участь. Адже ви так здорово «закриваєте собою всі амбразури».

Коли ви кажете: «Дорогий, все нормально, я сама це зроблю!», вам здається, що таким чином ви добрі та ласкаві і даєте йому відпочити. Але якщо таке відбувається занадто часто, чоловік починає думати, що ви маєте на увазі наступне: «Та гаразд, не втручайся, милий. Я сама про все подбаю, а ти зробиш тільки гірше. Іди займи себе чимось».

У результаті чоловік починає відчувати, ніби він у домі зайвий. Сімейне життя йде своєю чергою незалежно від того, підключений він до неї чи ні.

Підбадьоріть його та дайте важливе доручення. Повірте, вам це знадобиться. Можливо, він впорається із завданням не ідеально, але все ж таки впорається. Наприклад, приготує вечерю дітям. Може, це не буде найкорисніша та поживна їжа, але ваші чада будуть ситі та задоволені.

Якось давно дружина попросила мене поміняти памперс маленької дочки, і я пішов підмивати її шлангом у сад, а не у ванній під краном, як належить. Після цього я вислухав багато гірких нарікань від дружини, коли та дізналася про це. І все-таки я впорався зі своїм завданням: продукти життєдіяльності малюка удобрили газон, дитина була чистою, сусіди добре повеселилися, спостерігаючи за цим дійством. У результаті все виявилося на краще, чи не так?

Що зробити, щоб чоловік відчув себе потрібним

Чоловіки люблять вирішувати проблеми. Бажаєте, щоб ми показали себе у всій красі? Поставте мету, і ми йтимемо до неї, доки не досягнемо свого. Таким чином ми попутно задовольняємо свої потреби — нас потребують і починають поважати за цілеспрямованість.

Чоловік із радістю стане вашим помічником. Тільки попросіть, і він із задоволенням підключиться. Ще раз повторю: показуючи, що ви і без нього чудово обходитеся, ви відбиваєте в нього бажання брати участь у сімейному житті. Наприклад, почніть так: «Не знаю, як мені встигнути сьогодні все, що заплановано. Можеш подивитися мій список і сказати, що, на твою думку, в ньому вимагає уваги насамперед?»

Так ви вбиваєте одразу двох зайців. По-перше, ще одна пара очей оцінить ваш список, і стане зрозуміліше, що робити зараз, а що можна відкласти. По-друге, ваш чоловік побачить, як багато у вас клопоту. У нього з’явиться можливість проявити ініціативу: «Давай я візьму пункти третій та п’ятий і зроблю все це під час обідньої перерви. А після роботи займуся пунктом дванадцятим. Пункт шістнадцять може почекати — це я зроблю у вихідні».

В цьому випадку вам навіть не треба ні про що просити, ваш чудовий чоловік перший виступить із пропозицією! Відчувши себе потрібним, чоловік з радістю кидається в атаку.

З особливим ентузіазмом ми, звичайно, беремо участь у всьому, що так чи інакше пов’язане із любов’ю. Якщо дама серця раптом відчує необхідність «підсилити» постільну складову шлюбу, не соромлячись, скаже про це: «Милий, завтра діти підуть на гуртки. І я подумала, може нам трохи поекспериментувати в спальні. Мені б хотілося спробувати ось що… І тут вона із загадковим виглядом вкладає в його руку записку.

Готовий посперечатися, що принц на білому коні з величезним завзяттям почне вирішувати цю «завдання». І навіть відпрацює понаднормово, а також висуне пропозиції з оптимізації деяких процесів.

Як виявити повагу до свого чоловіка

Як і кожен чоловік, ваш чоловік прагне, щоб цінували те, що він робить вдома і поза його. Він хоче, щоб у ньому поважали чоловічий початок — силу, логіку, рішучість, уміння концентруватися на ділі. Ви чудово підтримаєте в ньому його мужність, якщо час від часу говоритимете:

 • «Улюблений, я знаю, скільки труднощів тобі зараз доводиться долати на роботі. Я щодня тішуся з того, що я вийшла заміж за людину, яка здатна справлятися з будь-якими перешкодами. Я дуже вдячна тобі за те, що ти так багато працюєш, щоб забезпечити сім’ю».
 • «Я пам’ятаю, як ми з тобою ходили на ковзанку, коли тільки почали зустрічатися. Якось здоровий дитинка, проїжджаючи повз, штовхнув мене і потім ще сміявся, коли я впала. Він помчав геть, регота. Ти тоді допоміг мені піднятися, проводив до лави, а потім наздогнав його і… змусив вибачитись, не знаю вже, як ти його переконав зробити це, але він йшов, нервово оглядаючись.

З того часу я почуваюся поруч із тобою в абсолютній безпеці. Минуло вже багато років, але я знаю, як ти надійний. Ти завжди захистиш мене. Це лише одна твоя якість, завдяки якій я можу відчути себе справжньою жінкою, якій дуже пощастило в житті».

 • «Для мене така цінна твоя думка! Ти вмієш бачити проблему з усіх боків і завжди знаходиш цікаві рішення. Спасибі, рідний!»
 • «Щодня я з нетерпінням чекаю твого повернення з роботи. Ти навіть не уявляєш, як здорово мати такого друга та партнера!»

Такі слова змусять чоловіка повірити, що він займає особливе становище у вашому серці і є дуже значущим для вас.

Діти теж повинні це знати. Ви можете сказати їм: «Тато прийшов додому, не турбуйте мене якийсь час, мені треба з ним поговорити». Перервіть свої справи, обійміть чоловіка, поцілуйте його. Від цього на його обличчі напевно засяє широка усмішка від вуха до вуха, тому що він зрозуміє, хто для вас «номер один», найголовніша людина в житті. Чому варто висловити повагу до чоловіка першою?

Коли ви виявляєте повагу, ви отримуєте її у відповідь. Ні ви, ні ваш чоловік не є ідеальними. У кожного з вас трапляються невдалі дні. Але якщо ви чекаєте один від одного позитиву і поводитеся один з одним гідно, сімейне життя буде в цілому благополучним.

Задоволення трьох основних потреб чоловіка — важливий елемент прелюдії, цінний пролог до сексу для нього. Якщо він почувається бажаним, якщо його потребують і поважають його, він буде радий задовольнити основні потреби жінки.

Більше того, через свою природну змагальність, чоловік постійно прагне «підвищити показники», тобто згодом виконуватиме свої обов’язки краще та якісніше.

Однак у вас нічого не вийде, якщо кожен міркуватиме так: » Я згоден, але тільки якщо чоловік/дружина зробить перший крок». Хтось має бути першим. Чому б не взяти на себе ініціативу саме вам? Якщо ви шанобливо ставитеся до чоловіка, то, швидше за все, отримаєте таке саме відношення.

7 ідей, як зробити чоловіка щасливішим за 5 хвилин і навіть менше

  1. Цікаві його думки.
  2. Використовуйте його природну здатність аналітично мислити для вирішення поточних проблем.
  3. Дякуйте навіть за невеликі позички, які він робить.
  4. Повертайтеся до нього обличчям, коли він говорить, слухайте уважно.
  5. Доторкайтеся до нього, коли хочете повідомити щось важливе.
  6. Експериментуйте, шукайте швидкі способи подарувати йому сексуальне задоволення.
  7. Дайте йому зрозуміти, що він ваш герой.

Джерело

попередня статтяТрави-приправи: для запаху, смаку та імунітету
наступна статтяГороскоп на січень: для яких знаків цей місяць стане доленосним

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут