додому Краса і здоров'я

Як зробити брови красивими і густими в домашніх умовах

У різні періоди часу змінюються інтенсивність забарвлення брів, їх ширина і густина, і навіть довжина. Згідно віянням сучасної моди, в даний час необхідно робити акцент на густих бровах природної ширини. Але багатьом відомо, що в природі ідеальні брови зустрічаються дуже рідко. А зробити брови дійсно гарними можна, приклавши деякі зусилля з допомогою правильного догляду та нанесення макіяжу.густі і красиві брови

Як правильно доглядати за бровами

Для здійснення регулярного правильного догляду за бровами не потрібно великих грошових і тимчасових витрат або яких-небудь особливих зусиль. Для них досить лише виділити близько 10-15 хвилин в день. І найголовнішевибрати правильні засоби, що зміцнюють волосяні цибулини для того, щоб волоски стали сильнішими, еластичнішимм і здоровішими.

Правильний догляд здійснюється шляхом розчісування, харчування та масажу.

Для розчісування волосся брів можна придбати спеціальну щіточку. А якщо такої можливості або бажання немає, то може знадобитися і зубна щітка, а головне, щоб вона була з жорсткими волосками. Брови слід розчісувати щодня, спочатку в напрямку проти росту волосся, а потім за зростанням, намагаючись злегка пригладжувати їх. Для посилення ефекту, на щіточку можна нанести невелику кількість будь-якої олійки (краще мигдальної, реп’яхової). Потім слід обов’язково залишки масла промокнути чистою серветкою або ватяним диском для того, щоб залишити необхідну кількість. І вже через деякий час ви зможете побачити ефективний результат ваших стараньваші брови будуть помітно довші і виглядати будуть здоровими.

Крім цього, таке розчісування може служити спеціальним масажем для брів, поліпшує кровообіг у даній ділянці шкіри і забезпечує активне зростання волосків брів.

Дізнайтесь більше:

Для живлення брів необхідно застосовувати в домашніх умовах спеціальні масочку і компреси, які мають властивість сприяти росту брів.

Особливо добрі результати дає застосування спеціального компресу: зробити суміш з рівної кількості лляної, оливкової і касторової олій, перемішати до однорідності, підігріти і теплим просочити ватяні диски і акуратно прикласти до брів на 15 хвилин. Залишки масла слід зняти чистою серветкою, а шкіру протерти спеціальним тоніком.

Прекрасний ефект на шкіру і зростання волосків брів надає масло жожоба, яке також має здатність запобігати жирність шкіри. Також можна за бажанням додавати різні улюблені ефірні масла.

Можна в домашніх умовах застосовувати і масочку, особливо відмінний результат спостерігається при використанні масок з вмістом алкоголю. Спробуйте поекспериментувати, приготувавши масочку з рівної кількості рому і касторової олії. Просочіть цим розчином чисту серветку або ватний тампон і прикладіть до брів не менше, ніж на 20 хвилин, але не більше 40 хвилин. Крім цього необхідно тричі на тиждень просочувати брови маслом, в складі якого є велика кількість вітамінів А і Є. Ці необхідні масла можна підібрати в будь-якій аптеці.

А якщо вам необхідно зробити миттєвий візуальний ефект, то ви можете вдатися до допомоги різних корекцій і макіяжу, до таких, як проведення спеціального татуажу, фарбування спеціальною фарбою для брів, а також підводці брів за допомогою тіней, туші або олівця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут