додому Дім і затишок

Як вибрати епілятор?

1599

Віяння моди змушують жінку жертвувати багато чим. Найчастіше естетичні вимоги суспільства йдуть врозріз з жіночими фізіологічними особливостями, і багатостраждальним дівчаткам доводиться в черговий раз катувати і мучити своє тіло на догоду історично мінливим еталонам краси.

Однією з таких жертв є видалення волосся на певних ділянках тіла — ногах, зоні бікіні (і, можливо, деяких інших місцях). Способи видалення волосся досить і досить різноманітні. Одним з ефективних засобів є епіляція.

01-12-14-foto-600x493-4

Основні критерії вибору

При виборі вашого вірного друга і товариша по боротьбі за невимовну красу, приділіть увагу наступним, вкрай важливим властивостям приладу.

1. Принцип дії. Будь-який епілятор, на відміну від бритви, усуває волосся, висмикуючи його зі шкіри з коренем. Ця процедура досить болюча, але волосся відростає набагато повільніше, ніж при голінні ніг, і шкіра довше залишається чистою і гладкою. Випереджаючи покупку сього дивного девайса, добренько подумайте, а чи варта ця примарна краса таких неймовірних жертв.

2. Форма епілятора. Бувають два види епіляторів — пінцетний і дисковий. Різниця в інструменті захоплення волоса для його подальшого виривання. У першому випадку це робить безліч пінцетів, у другому — спеціальні диски. Пінцетні епілятори більш ефективні, але їх застосування вимагає більш тривалого часу використання.

3. Комплектація. Цей критерій дозволяє нам отримати приємні бонуси у вигляді щіточки для очищення головки епілятора, зарядного пристрою, захисного ковпачка, зручного чохла для транспортування приладу та інших принад. Також важлива наявність різноманітних насадок в комплекті.

4. Модель епілятора. Випускається безліч моделей епіляторів залежно від методів знеболення та способу усунення волосяного покриву. Вибір кожної з моделей необхідно здійснювати з урахуванням переносимості болю та чутливості шкіри.

 • Базова модель невибаглива і не має пристосувань для зменшення больових відчуттів. Вона прекрасно підійде для жінок, що володіють зниженим больовим порогом.
 • Модель для чутливої ??шкіри. Дозволяє досить ефективно в значній мірі знизити відчуття болю і дискомфорту. Вона забезпечена пристосуваннями, здатними полегшити страждання жінок з ніжною шкірою і високим больовим порогом.
 • Модель для початківців. Цей пристрій дозволяє жінкам, які раніше не вдавалися до такого способу видалення волосся, поступово звикати до больових відчуттів при даній процедурі. Ефект звикання досягається за допомогою спеціальної насадки, яка видаляє за раз меншу кількість волосків, зменшуючи біль.
 • Гібридна модель. Цей пристрій поєднує в собі епілятор і бритву.
 • Модель з насадками для обличчя. Ця модель дозволяє усувати волоски над верхньою губою, рівняти брови, видаляти зайву «поросль» на щоках.

5. Зовнішній вигляд. Цей параметр впливає не тільки на естетику сприйняття приладу, але і його ергономічність. Оскільки застосування даного приладу займає досить тривалий час, він зобов’язаний комфортно і невимушено лежати у вашій руці, кнопки повинні бути в межах комфортної досяжності (на передній панелі). Пристрій повинен швидко і зручно розбиратися, митися під водою. Для цього повинна зніматися епіляційна головка і бути присутнім спеціальна щіточка для чистки. Всі деталі повинні працювати справно, насадки — зніматися, а кнопки — натискатися. На корпусі не повинно бути ніяких дефектів.

6. Виробник. З цим параметром необхідно бути гранично обережною, щоб не опинитися перед необхідністю купівлі нового — не найбільш дешевого приладу. Цей прилад працює з вашою шкірою, і від якості його роботи залежить акуратність обробки шкіри, її подальший стан і привабливість. Фірма — виробник виступає гарантом справного і дбайливого функціонування приладу. Не беріть «ноунейм» — китайські фірми без імені, оскільки такі виробники не дбають про якість своєї продукції, забезпечуючи лише дешевизну і обсяги продажів. Такі прилади можуть завдати вашій шкірі значної шкоди, не кажучи вже про небезпеку ураження електричним струмом та іншим подібним неприємностям.

7. Рівень шуму. Цей параметр важливий для тривалої процедури обробки шкіри. Високий шумовий поріг робить роботу з приладом некомфортною, викликаючи втому і нервове перенапруження.

8. Електроживлення приладу. Даний девайс може функціонувати як за допомогою електромережі, так і від акумуляторних батарей. Портативний пристрій має більше переваг, оскільки більш зручний для застосування на відпочинку, в дорозі та інших місцях, де знайти розетку досить важко. Зверніть особливу увагу на період тривалості роботи епілятора без підзарядки. Найкраще купувати модель, яка діє і, будучи підключеною до мережі, і в автономному режимі на акумуляторах.

9. Комфорт при використанні. Прилад повинен бути максимально зручний по вазі і формі. У процесі використання нічого не повинно вас відволікати від процесу, оскільки больові відчуття і так доставляють масу занепокоєнь. Девайс повинен зручно розташовуватися в руці, не вислизати і бути досить легким, щоб не втомлювати кисть при проведенні цієї делікатної процедури. Для визначення рівня комфортності потримайте прилад в руці, зробіть ним пару маніпуляцій, і ви зрозумієте — чи підходить він вам, або ж це не ваш варіант.

10. Ефективність використання. Якість епілятора впливає на ефект від його використання. Високий коефіцієнт корисної дії обумовлений наявністю декількох радов дисків, які здійснюють епіляцію, плаваючою головкою, що забезпечує максимальну ергономіку при використанні. Ефект вібрації створює масажний вплив, знижує больові відчуття при проведенні процедури.

01-12-14-foto-600x400-3

11. Додаткові функції. До них відносяться:

 • Увігнута епіляційна головка, що дозволяє обробляти ділянки шкіри, травмуючи їх в набагато меншому ступені.
 • Наявність ручки, подібної до станків для гоління, робить використання епілятора більш зручним.
 • Шумопоглинаючі «примочки» щадять ваші ніжні вушка, усуваючи агресивне, гучне дзижчання і без того неприємного приладу.
 • Водонепроникність корпусу дозволяє вам проводити процедуру в комфортних умовах гарячої ванни, коли ваша шкіра розпарена і набагато менше піддається дратівливому впливу приладу.
 • Знеболення потоком прохолодного повітря є приємним доповненням до ефективного очищення вашої шкіри від волосся. Відсутність необхідності попередньо охолоджувати насадку істотно заощаджує ваш час.
 • Підсвічування оброблюваних ділянок шкіри дозволяє проводити епіляцію в умовах поганої освітленості — у вагоні поїзда або похідному наметі.

Параметри епіляторів для ніг

При купівлі епілятора для ніг звертайте увагу на:

1. Кількість пінцетів. Від цього параметра в девайсі залежить ступінь тривалості і рівень якості процедури ліквідації волосяного покриву. У передових моделях пристроїв епіляції застосовується мультіпінцетна система, що складається з більш ніж двадцяти пар епіляційних дисків, здатних здійснювати приблизно шістсот — сімсот оборотів за хвилину (залежить від швидкості їх обертання).

Найбільш просунуті системи оснащені чотирма радами подвійних щіточок, що підвищують ефективність процесу тим, що подають волоски. Також реалізуються два ступені захоплення волосків. Перша з них застосовується для усунення тонкого волосся, друга — захоплює нормальні і більш жорстке, товсте волосся.

2. Швидкість обертання робочого елементу. Більшість приладів для епіляції володіють двома-трьома швидкостями обертання пінцетів (дисків). Перша — низька швидкість призначена для видалення більш тонких волосків. На такій швидкості вони не рвуться, а акуратно виймаються з шкіри з корінцем.

Друга швидкість покликана полегшити видалення вельми довгих і більш жорстких волосків. Перша швидкість не дозволяє видаляти такі волоски досить ефективно. Друга ж ідеально підходить для безболісного усунення цих волосся. Третя швидкість дозволяє видаляти жорсткі волосся ще більш комфортно і швидко.

01-12-14-foto-600x451-5

3. Наявність різного роду насадок. Ці пристосування дозволяють зробити процедуру більш швидкою, комфортною і безболісною. Для ніг будуть корисні насадки для:

 • Пілінгу. Ця насадка дозволяє доглядати за шкірою після проведення процедури епіляції. Вона реалізує відлущування верхнього шару шкіри, вивільняючи врослі в шкіру волоски, запобігаючи їх подальшому вростанню.
 • Точкова насадка для «ювелірного» усунення волосків дозволяє видаляти окремі волоски, що залишилися після проведення процедури. Ця насадка володіє декількома пінцетами, розташованими в один ряд. Це створює можливість «підчепити» важкі волоски.
 • Охолоджуюча насадка. Це знімний контейнер, який попередньо поміщається в морозилку. Охолоджена насадка встановлюється в епілятор і значною мірою зменшує больові відчуття і подразнення шкіри при процедурі.
 • Таким же ефектом володіє охолоджуюча рукавиця. Вона наповнюється охолоджуючим гелем і забезпечує зниження чутливості оброблюваної ділянки шкіри.
 • Насадка, що підводить волоски забезпечує найменше пошкодження шкіри, знижуючи ступінь її роздратування.

На які особливості слід звертати увагу при покупці епілятора для зони бікіні?

При виборі девайса для настільки інтимної обробки слід купувати епілятор з:

1. Насадкою-обмежувачем. Вона дозволяє регулювати ширину оброблюваної зони, дозволяючи вам моделювати площу вашої інтимної рослинності на власний смак і розсуд, окреслюючи її рівними межами.

2. «Примочками» для зниження больових відчуттів. Зона бікіні — надзвичайно ніжне і чутливе місце, яке відгукується моторошною за силою білью при спробах «викорчувати» там небажану рослинність. Тому зверніть увагу на насадки, покликані полегшувати ваші страждання при цій процедурі:

 • Вібруюча щіточка масажує шкіру і знижує гостроту больових відчуттів, виконуючи свого роду відволікаючий маневр.
 • Спеціальні вібруючі стрижні виконують схожу функцію.
 • Прецизійні кришки забезпечують ефективне усунення волосків на дуже чутливих ділянках шкіри — в паху і пахвових ямках. Дана насадка натягує шкіру і скорочує кількість діючих пінцетів перед моментом видалення волосся, що значно зменшує біль від процедури.
 • Контейнер із замороженою рідиною (водою або спеціальним гелем) виробляє анестезуючий ефект на страждаючу від «наруги» шкіру. Вона буквальним чином заморожується, і біль практично не відчувається.
 • Спеціальні пінцети, які не стосуються шкіри, виробляють акуратний витяг волосся, не викликаючи особливого роздратування і болю.
 • Епіляційна системи з прорідженою частотою установки пінцетів знижує кількість одночасно вилучаємих волосинок, що значною мірою зменшує страждання жертви даної процедури.

3. Гібридна система. Вона містить елементи епілятора і електробритви. Надтонкі сіточки-тримери дозволяють ефективно і безболісно видаляти рослинність в області бікіні. А епіляторная насадка дозволяє обробляти шкіру на ногах.

01-12-14-foto-600x470-2

Найбільш бажані виробники

До найбільш шанованим і шанованим представницями прекрасної статі виробниками «знарядь тортур» в ім’я краси відносяться: німецька фірма Braun, фірма з голландськими корнями Philips, японський виробник Panasonic, міжнародна марка Rowenta, американець Remington. Ці виробники заслужили авторитет власними розробками в області технологій видалення волосся з найменшими фізичними і душевними стражданнями. Тому ви можете сміливо купувати їхню продукцію, орієнтуючись лише на власні функціональні переваги і смаки.

Чи варто взагалі купувати епілятор?

Відповідь на це риторичне питання з великою часткою впевненості відповісти можете лише ви самі. Якщо ви все своє доросле і свідоме життя використовували бритву або відвідували салони краси з їх депілюючими знаряддями, можливо, не варто міняти свої уподобання, якщо вас повністю влаштовує якість і результат даних процедур. Але якщо ваша душа сумнівається і ви шукаєте для себе нових відчуттів і пригод на свою прекрасну філейну частину, то чому б і не спробувати епіляцію як спосіб позбавлення від небажаної рослинності.

Зрештою, епілятор коштує не так вже й дорого. У крайньому випадку, ви завжди можете закинути прикрий прилад в дальній ящик вашого комода і забути про нього до наступного нападу спраги нових відчуттів. Або ж подарувати заклятій подрузі, яскраво описавши всі його переваги.

Поради по догляду

 • Оскільки цей прилад є предметом особистої гігієни (можна сказати інтимної), він вимагає ретельного догляду.
 • Перед застосуванням протирайте робочу частину, що стикається з вашою шкірою, антисептичним засобом (спиртом, стрептоцидом та іншими).
 • Після кожного використання ретельно мийте його насадку під сильним струменем теплої води.
 • Водонепроникні епілятори сміливо мийте під водою цілком. Їх поверхня повинна бути ідеально чистою.

Недотримання цих рекомендацій може призвести до інфікування шкіри, розвитку різного роду подразнень.

попередня статтяЯк чистити дублянку або шубу в домашніх умовах?
наступна статтяЯк емігрувати в Канаду