додому Мода і стиль

Як приховати живіт з допомогою одягу?

Багато жінок точно знають недоліки своєї фігури, які потрібно приховати в будь-який спосіб. Найчастіше, це — просто надмірна самокритика, але що, якщо дефекти все ж існують? Одні з найпоширеніших проблемних місць жіночої фігури — це живіт і боки. Тоді на який одяг, що приховує живіт, варто звернути увагу?

moda_styl-23.07.2014-011-01

Як приховати живіт?

Знайти одяг, що приховує живіт, не так складно. Набагато важливіше підібрати правильну нижню білизну. Ось з цього і почнемо. Існує безліч коригуючої білизни із завищеною талією, спеціальні боді, які коригують не тільки живіт, але і боки і стегна. Регулярно носити таку білизну нелегко, вона досить сильно обтягує тіло, а це не дуже зручно. Підбирайте для втягування боді тільки з натуральних матеріалів, щоб шкіра могла дихати. Перш ніж вибрати білизну, зніміть з себе мірки, оскільки її потрібно купувати чітко за своїм розміром.

А тепер переходимо до одягу. Деякі жінки як фасон, що приховує живіт, підбирають об’ємні сукні, що нагадують балахони. Це велика помилка. Одяг повинен відповідати вашому розміру. В іншому випадку, форми можуть візуально виявитися ще більшими.

Для того щоб приховати живіт, підбирайте сукні з приталеним силуетом, виконані з щільної тканини. Ні на якому одязі для дам з формами не повинно бути додаткових елементів у вигляді об’ємних накладних кишень.

Що стосується штанів і джинсів, то їх фасони повинні бути прямими, також не мати ніяких зайвих декоративних елементів. Якщо говорити про аксесуари, таких як ремені і пояси, то від них іноді краще відмовитися, інакше є ризик ще сильніше підкреслити округлості фігури.

moda_styl-23.07.2014-011

Колір і принти відіграють величезну роль в гармонійності всього вашого образу. Щоб животик був вигідно захований, необхідно підбирати одяг одного кольору. Ідеально підійдуть вертикальні лінії, але і з ними варто бути обережнішими.

Ще одна невелика хитрість — це відведення очей від животика. Наявність красивих грудей може зіграти на руку. Одягайте сукні з глибоким декольте, і ніхто не помітить ваших недоліків.

Знаючи, як грамотно приховати живіт одягом, ви зможете створювати бездоганні образи, які стануть уособленням вашої жіночності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут