додому Поради

Як позбутися страху спілкування?

Постійне спілкуванняце невід’ємна частина життя людини. Звичайно, якщо ця людина живе в суспільстві, а не на самоті десь у тайзі. Але такі випадки досить рідкісні, зате досить часто зустрічаються люди, що відчувають труднощі при спілкуванні з людьми.як позбутись страху спілкування Якщо ви відчуваєте почуття страху при спілкуванні, знайомстві з новою людиною, необхідно розібратися в причинах цих страхів. Ці причини можуть бути дуже серйозні, тоді без кваліфікованої допомоги фахівця не обійтися. Але якщо ви не відчували ніяких серйозних потрясінь, що викликали появу такої проблеми, то, можливо, кілька простих порад допоможуть вам впоратися з нею самостійно.

Як позбутися страху спілкування

Найчастіше страх спілкування з людьми пов’язаний з комплексами, які можуть коренитися десь в далекому дитинстві. Можливо, причина в низькій самооцінці або відсутність впевненості в собі. Від таких комплексів потрібно позбавлятися. Якщо ви не цінуєте себе, то вам буде складно повірити, що хтось інший вас оцінить. Постарайтеся не концентруватися на своїх недоліках, і навпаки, частіше нагадуйте собі про свої достоїнства.

У будь-якому випадку, щоб позбутися від будь-якого надуманого страху, потрібно йти назустріч йому. Робити це треба поступово і обережно, інакше можна тільки посилити проблему.

Намагайтеся щодня робити те, що вас лякає. Якщо ви боїтеся спілкуватися з людьми, робіть саме це. Не потрібно відразу бігти в незнайому товариську компанію і занурюватися у свій страх з головою.

Починайте з малогозапитайте у перехожого на вулиці час або як пройти в цікавить вас місце. Вибирайте такого перехожого, який не викликає у вас почуття страху, не виглядає надто серйозним або спізнюються кудись. Ідеально підійдуть для вас літні люди, вони люблять поговорити з ким завгодно і про що завгодно і зазвичай нікуди не поспішають.

Дізнайтесь більше:

Спробуйте підтримати розмову стоячи в черзі, в автобусі або поговорити з продавцем в магазині про який-небудь товар, якщо поблизу не видно інших потенційних покупців.

Ще корисний вплив можуть надати відвідування масових заходів, походи в театр чи на концерти. Особлива радісна атмосфера таких місць допоможе вам повірити, що більшість людейабсолютно нешкідливі, і багато легко йдуть на контакт.

Всі свої досягнення записуйте в окремий блокнот, з часом ви зможете простежити прогрес, що теж позитивно позначиться на вашій впевненості в собі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут