додому Краса і здоров'я

Як доглядати за волоссям на заколках

46

Під доглядом за волоссям на заколках розуміють дотримання правил миття та зберігання, а також правильний вибір та використання доглядових засобів. Слідування цим рекомендаціям дозволяє надовго зберегти зовнішній вигляд волосся і звести до мінімуму можливість сплутування. Якщо ви ще не знаєте, де купити натуральне волосся на заколках високої якості, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину Zirkova.

Як правильно мити волосся на заколках

Для миття волосся рекомендується використовувати шампунь з максимально м’яким складом без агресивних ПАР. Відмінним варіантом буде безсульфатний чи дитячий шампунь. Якщо ви використовуєте засоби для укладки, волосся на заколках рекомендується мити після кожного використання.

Процедуру миття зручно проводити у пластиковій ємності середньої глибини. Наповніть її теплою (не гарячою!) водою та розчиніть 2 ч.л. відповідного шампуню. Волосся помістіть у таз не менше ніж на 10 хвилин. При змиванні залишків шампуню під проточною водою обережно пальцями розплутуйте волосинки. Для цього надійно тримайте волосся за заколки в місцях кріплення.

Волосся на заколках позбавлене природного живлення, тому йому обов’язково потрібні зволожуючі маски і розгладжуючі бальзами. Засіб наноситься по всій довжині з відступом не менше 5 см від заколок.

Сушити волосся на заколках можна в горизонтальному положенні на м’якому рушнику або за допомогою фена. При другому варіанті потік теплого повітря повинен прямувати зверху вниз.

Як зберігати волосся на заколках

Якщо ви використовуєте волосся на заколках час від часу, підберіть для зберігання сухе місце з достатнім рівнем вентиляції. Волосся не рекомендується залишати у ванній кімнаті. Ідеальний варіант — відділ шафи для довгого одягу. У вертикальному положенні волосся не заламується, не вимагає додаткового виранювання стайлерами.

Весь комплект волосся поміщають у поліетиленовий «чохол», який можна самостійно створити із рулонного поліетилену та скотчу. Верхньою частиною в місцях кріплення заколок волосся фіксують на плічках для одягу. Перед тривалим зберіганням обов’язково промийте та висушіть волосся, залишки стайлінгу не тільки притягують пил, але й руйнують силіконовий шар на кріпленнях.

Якщо ви часто укладаєте волосся на заколках з вирівнювачем, обов’язково використовуйте термозахист.

Додати коментар