додому Гороскоп

Вороги на все життя: знаки зодіаку, які ненавидять один одного

Є в зодіакальному колі такі сузір’я, світогляд яких ніколи не зможе примиритися один з одним. Одні прихильники раціоналізму, інші заперечують роль розуму в законах світобудови, одні енергійні і рвучкі, інші стримані і незворушні, і т. д. до безкінечності. Розбираємося, хто ж ці непримиренні опоненти на зоряному небі.

Діви і Водолій

У практичної і раціональної Діви життя розплановане на кілька років вперед, а плани зберігаються в окремих течках. Діва ненавидить недбалість, яку для неї втілює волелюбний Водолій. Непрактичний, іноді розсіяний Водолій не сприймає регламентовані закони. Це бунтар і експериментатор, хто ненавидить життя за розкладом, яку обожнює представниця земної стихії.

Діва надто любить засуджувати предмети і явища, які викликають у неї невдоволення. А у Водолія при словах критики включається дух протиріччя, і він намагається ще більше допікати Діву. Суперечності в світоглядах цих знаків стають просто катастрофічними – їм практично ніколи не вдається досягти компромісу. Кожен з них впевнений, що його погляд на життя – єдино правильний, і не підлягає корекції. Взаємна ненависть настільки спустошує, вимотує суперників, що вони воліють триматися подалі один від одного.

Овен і Тілець

Поривчастий, енергійний Овен ненавидить притаманну Тільцю повільність. У них абсолютно різні характери, життєвий уклад, темпераменти. Стриманість і незворушність Тільця можуть довести запального Овна до сказу. Вогненний знак все життя прагне до змін, новизни, а Тілець важко переживає відсутність комфорту і стабільності. Зміни можуть викликати у нього напад стихійній ненависті.

Діяльний, звиклий до блискавичних дій, Овен ненавидить Тільця, оскільки вважає його сибаритом і ледарем, який веде пасивне життя. Представники земного знака спокійні і впевнені в собі, але коли відчувають чиюсь неприкриту ненависть, відразу вступають у протистояння і забувають про здоровий глузд. І передбачити, хто вийде з нього переможцем, не візьметься найвправніший віщун: адже обидва знаки володіють силою і завзяттям.

Рак і Стрілець

Емоціональний, вразливий Рак «в багнети» сприймає трохи грубувату, напористу манеру спілкування Стрільця. Рак тяжіє до домашньої, тихої обстановки, шукає спілкування тільки з близькими людьми. Йому ненависний потяг Стрільця до широкого кола спілкування, а також нехтування чужими інтересами. Стрілець, в свою чергу, постійно готовий вирушити в дорогу, йому не приємні домосіди, готові обмежити своє існування чотирма стінами. Обачні Раки ненавидять, коли від них вимагають негайних дій і швидкої реакції. Тому можуть затаїти злість і образу на Стрільця, що намагається розбудити обережного представника водної стихії.

Незалежні Стрільці терпіти не можуть, коли Раки виявляють нав’язливість і невпевненість в собі. Сильні духом діти Юпітера вважають це слабкістю характеру. Раків епатує розкуту поведінку вогняного знаку, яке вони вважають верхом непристойності. Їх взаємна неприязнь пояснюється тим, що це представники протиборчих стихій – Води і Вогню, яким ніколи не судилося знайти взаєморозуміння.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут