додому Краса і здоров'я

Відвідування лазні провокує геморой

175

Любителі попаритися у сауні чи лазні ризикують постраждати через появу геморою.

Image by Fernando Zamora from Pixabay

Геморой – це одна з типових медичних проблем, що виникає у людей із сидячими професіями. Крім того, з ним часто стикаються ті, хто мало рухається в цілому: не тільки через професію сидить на стільці, а й вдома віддає перевагу сидячому дозвіллю.

Такий сидячий спосіб життя веде до застійних процесів у малому тазі, зниження тонусу судин та розвитку геморою, а у чоловіків – ще й простатиту.

Виникненню геморою сприяють дуже інтенсивні фізичні навантаження, особливо силові.

Гаряче вологе повітря в парилці провокує приплив крові до прямої кишки і підвищує тиск у судинах, що може призвести до загострення гемороїдальної хвороби – як у вигляді сильної кровотечі, так і набряку вузлів з болем у задньому проході.

Крім того, ризик появи геморою збільшується, якщо людина різко набирає ваги або зловживає алкоголем, констатував лікар. У чоловіків самостійним фактором виникнення гемороїдальних вузлів є простатит.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут