додому Сім'я і відносини

Відсутність оргазму негативно впливає на жіноче здоров’я

841

За результатами досліджень близько 17% жінок ніколи не відчували оргазму. Тому варто зупинитися на питанні про те, який вплив на організм жінки надає відсутність оргазму.

Отсутствие оргазма негативно влияет на женское здоровье

Секс, який не завершився оргазмом, на всіх жінок впливає по-різному. Одні переносять це відносно легко, інші ж, навпаки, відчувають досить відчутні зміни у нервовій системі і самопочуття в цілому. Хоч би що там було, негативний вплив на нервову систему відзначає практично кожна жінка. Багато жінок відчувають нервове роздратування, підвищений рівень агресивності, погіршення настрою, погане самопочуття і пригнічений стан організму в цілому. Деякі жінки відчувають загальне нездужання і головний біль. Тривала відсутність оргазму у житті жінки може сприяти розвитку у неї депресії, апатії, агресії, неврозів і привести до формування істеричних рис характеру.

Відсутність оргазму негативно впливає на жіноче здоров’я. Із-за застою кровотоку в статевих органах і області тазу у жінок може розвиватися міома, фіброма, запалення яєчників, запальні процеси сечовидільної системи і внутрішніх статевих органів. У жінок підвищується болючість під час менструального циклу, може відбутися збій його, можливі маткові кровотечі через ослаблення судин, а також посилюється нервове напруження в передменструальний період. За результатами клінічних досліджень відсутність оргазму може сприяти розвитку раку шийки матки, хоча встановлено, що даний вид онкологічного захворювання є інфекційним і передається статевим шляхом.

З-за гормональних порушень також можливий розвиток мастопатії – запальних процесів у грудях. При несприятливих умовах мастопатія може призвести до появи злоякісних новоутворень.

За даними досліджень, постійно відчуває оргазм тільки приблизно 29% жінок, а 54% відчувають його не регулярно. У число останніх входять ті жінки, які здатні відчувати оргазм не з кожним партнером, або з одним і тим же, але не кожен раз. Водночас близько 58% пар розпадається за відсутності задоволеності сексуальним життям партнерів. Частка жінок, які вирішили розлучитися з партнером, який не задовольняє її сексуальні потреби у повній мірі, становить трохи менше половини.

Досягнення гармонії в сексуальній сфері пари можливо при самостійному виявленні причин. Розв’язанням проблеми може бути пошук нових поз і способів стимуляції, створення сприятливої атмосфери, що розташовує до близькості, вирішенні конфліктів в парі і т. д. Якщо ж виявити і усунути причини не виходить, або партнер не хоче займатися цим питанням, то пара або жінка сам завжди можуть звернутися за допомогою до сексолога.

попередня статтяАкклиматизация у детей
наступна статтяЧто учесть при выборе бытового озонатора воды?

Додати коментар