додому Краса і здоров'я

Смас-ліфтинг

В останнє десятиліття косметологія розвивається досить активно. І головною метою цього розвитку стає бажання допомогти жінкам якомога довше залишатися красивими і молодими, а також зробити більшість процедур найбільш безпечними і ефективними. Одним з таких нововведень став ультразвуковий смас-ліфтинг.

18-12-14-foto-600x400-1 (2)

Спочатку це було хірургічне втручання, яке забезпечувало підтяжку «каркаса» обличчя (колагенових і еластинових волокон) і повертало тонус м’язам міміки. Саме абревіатура цієї структури особи, Superficial Musculo-Aponeurotic System — поверхнева м’язово-апоневротична система, дала назву процедурі SMAS-ліфтинг.

Не кожна жінка зважиться лягти під ніж хірурга заради підтримки краси. Тому, на зміну операції смас-ліфтингу під загальним наркозом, приходить процедура, що впливає ультразвуком на ті ж шари м’язів і волокон. При цьому безопераційний смас-ліфтинг проходить без наркозу і втрати працездатності.

Процедура ультразвукового смас-ліфтингу

Перед початком процедури фахівець, за допомогою лінійки, «розмічає» лінії, за якими буде проходити обробка і наносить анестезуючий гель.

Для проведення цієї процедури використовується спеціальний ультразвуковий апарат, за допомогою якого відбувається тепловий вплив на глибокі шари шкіри. Хвиля певної частоти впливає на SMAS і викликає скорочення м’язів і активує вироблення колагену і еластину. Синтезування цих волокон має пролонгований ефект і може тривати 3-4 місяці після цього ліфтингу.

При апаратній процедурі смас-ліфітінга спочатку відбувається обробка однієї половини обличчя, а потім другої. Ваш лікар в середині процедури може запропонувати оцінити різницю між ними. Під час і після ліфтингу відчувається тепло і поколювання в місцях обробки, а сам процес займає, приблизно, 60-70 хвилин. Після закінчення впливу ультразвуку шкіра може зберігати рожевий відтінок протягом 2-3 годин, а набряки проходять протягом двох днів.
Безопераційна апаратна процедура смас-ліфтингу володіє миттєвим ефектом, але, тим не менш, повний результат буде видно через 4-6 місяців.

Показання та протипоказання процедури

Найчастіше, до допомоги смас-ліфтингу обличчя звертаються жінки старше 38-40 років. Саме в цей період починається процес «обвисання» повік, щік, поява носогубних складок і другого підборіддя. Цей вид апаратної косметології допоможе впоратися з усіма цими проявами в’янення. Найбільш ефективний смас-ліфтинг для жінок до 50-55 років.

Протипоказаннями до надання цієї послуги стають:

  • наявність кардіостимуляторів;
  • запальні утворення на обличчі і шиї;
  • злоякісні утворення;
  • склеродермія;
  • металеві імпланти в зоні обробки, виключаючи стоматологічні;
  • захворювання щитовидної залози.