додому Краса і здоров'я

Симптом діабету, який може з’явитись на шкірі

Неконтрольований рівень цукру в крові призводить до зміни шкіри. До них належать бактеріальні інфекції, грибкові інфекції або свербіж. Відомо, що один шкірний симптом вражає повіки, шию, пахви або пах.

Фото canva.com/p/towfiqu/

Невеликі шматочки зайвої шкіри, відомі як папіломи, утворюються у складках шкіри людини та є основним показником того, що рівень цукру в крові виходить з-під контролю.

Папіломи – це шкірні новоутворення, що звисають зі шкіри.

«Незважаючи на те, що наявність великої кількості папілом нешкідлива, це може бути ознакою того, що у вас занадто багато інсуліну в крові або діабет 2 типу», — заявила Американська діабетична асоціація. Ці новоутворення найчастіше зустрічаються на повіках, шиї, пахвах і паху.

Люди з надмірною вагою також схильні до розвитку шкірних новоутворень. Ожиріння, у свою чергу, пов’язане з діабетом, тому це може бути ще одним фактором розвитку міток шкіри у людини. Одне дослідження також виявило зв’язок між високим рівнем холестерину та шкірними ознаками.

У людини без діабету підшлункова залоза виробляє гормон, який називається інсуліном, який допомагає переміщати цукор у клітини тіла. Однак при діабеті підшлункова залоза або не виробляє достатньо інсуліну, або організм не використовує його належним чином і через це в крові накопичується цукор.

У людей з діабетом можуть з’явитися папіломи, що є переконливим показником того, що потрібно поговорити з лікарем про можливу причину.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут