додому Сім'я і відносини

Що робити, якщо чоловік спілкується з колишньою: потрібно боротися до кінця

У багатьох чоловіків маються минулі захоплення і навіть колишнє подружжя. Деякі підтримують з ними цілком дружні відносини, що дуже не влаштовує і навіть лякає жінок. Причини цього спілкування можуть бути різними. Також як і шляхи вирішення цієї проблеми.

foto_poradnica_14.09.2014_resized

Чому чоловік спілкується з колишньою дружиною

Якщо чоловік підтримує стосунки з колишньою дружиною, то це абсолютно не означає, що у нього до неї залишилися ніжні почуття. Існує кілька причин такого явища:

 • У них є спільні діти. Прагнення Вашого чоловіка спілкуватися зі своїми дітьми від першого шлюбу цілком виправдане і похвально. У цьому випадку йому, звичайно ж, доведеться зустрічатися і з колишньою дружиною. І краще, якщо ці зустрічі не будуть просякнуті ворожістю. Дружні стосунки можуть зберігатися тільки заради дітей, які й так важко пережили розлучення батьків.
 • Колишня дружина самотня. Якщо у неї немає родичів, мало друзів і немає до кого звернутися за допомогою, то Ваш чоловік залишається для такої жінки єдиним захистом. Така ситуація найімовірніше виникне, якщо дружина була домогосподаркою. В цьому випадку колишній чоловік може просто відчувати свою відповідальність і вину за її становище. І якщо він прагне хоч якось загладити цю провину, то це означає, що Ваша друга половинка — просто дуже добра і чуйна людина.
 • Їх пов’язують ділові відносини. Наприклад, загальний бізнес. При такому варіанті розвитку подій спілкування Вашого чоловіка з його першою дружиною просто неминуче. І в цьому немає нічого кримінального. Адже чоловік трудиться на благо всієї Вашої родини. І цілком можливо, що й самому йому це спілкування в тягар.
  Вони залишилися друзями. Таке часто трапляється з людьми, які розійшлися за обопільним бажанням і без взаємних докорів. Погодьтеся, що там, де ще залишилися колишні почуття, мирне спілкування просто неможливо.

Що робити, якщо чоловік підтримує стосунки з колишньою дружиною

Те, як Ви будете реагувати на це спілкування, залежить цілком і повністю від Вас. Отже, що робити, якщо чоловік спілкується з колишньою. Є кілька варіантів поведінки:

 • Не звертайте уваги на це спілкування. Ви знаєте його причину, впевнені в почуттях чоловіка. Навіщо витрачати свої нерви на такі дрібниці? Минуле не повинно втручатися в сьогодення і псувати майбутнє. Можливо, колишня дружина просто хоче вас посварити. Тоді навіщо доставляти їй таке задоволення?
  Поговоріть з чоловіком. Тільки постарайтеся не довести справу до скандалу. Ви вже встигли пізнати цю людину, і його поведінка під час розмови може багато Вам сказати. Ви зрозумієте, чи потрібно побоюватися цього спілкування. Якщо чоловік не розуміє Вашого невдоволення, то спробуйте запитати, як би він почував себе на Вашому місці.
 • Поговоріть з колишньою дружиною чоловіка. Якщо Ви бачите, що ця жінка явно має намір повернути колишнього чоловіка в сім’ю, а він цього зовсім не бажає, то натякніть, що дане спілкування не бажано і не приносить радості жодній зі сторін.
 • І останнє … В найрадикальніших випадках, коли чоловік ще відчуває любов до своєї колишньої, Вам потрібно або запастися терпінням і боротися, або відпустити його.
 • Якщо людина захоче піти, то його ніщо не втримає. Але цей чоловік з Вами, і, значить, йому комфортно там, де він є. Трішки терпіння і розуміння стане запорукою міцних і довгих відносин.

Якщо Ви стикалися з такою ситуацією в сім’ях своїх знайомих або навіть у своїй власній, то як вирішили це питання? Поділіться своїм досвідом, який зможе допомогти іншим жінкам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут