додому Краса і здоров'я

Ранні ознаки хвороб серця

Якщо ви помітите, що ваша шкіра чи губи змінюють колір, це може бути великим показником того, що тканинам не вистачає кисню.

Фото від rattanakun

Коли вам дуже холодно, шкіра може стати синьою чи пурпуровою – це називається цианоз. Якщо в теплі ділянка шкіри стає синьою або фіолетовою, це може бути ознакою того, що ваша кров не отримує достатньо кисню.

За даними NHS, синдром синього пальця ноги виникає, коли одна або кілька кровоносних судин заблоковані, і може бути ознакою раннього попередження серцевих захворювань. Без лікування нестача кисню може призвести до смерті шкіри та прилеглих тканин.

Людина також може помітити синій колір на: язику, яснах, шкірі, вухах, під нігтями.

Губи зазвичай мають червоний колір, але вони можуть набувати голубуватий відтінок у людей із проблемами серця через нездатність серцево-судинної системи доставляти насичену киснем кров до тканин. Звичайно, у людей також з’являються сині губи, якщо вони дуже холодні або вони були на великій висоті. В цьому випадку посиніння губів, ймовірно, викликане тимчасовою нестачею кисню, і воно зникне досить швидко.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут