додому Сім'я та стосунки

Психологічні маніпуляції чоловіків, які можуть зробити ваше життя нещасливим

22

Деякі представники сильної статі вважають жінок дуже хитрими й розважливими. Однак у багатьох парах саме чоловіки демонструють подібну поведінку. Чоловік може намагатися маніпулювати своєю супутницею, використовуючи певні психологічні хитрощі. Завдання жінки — не піддатися на ці маніпуляції, щоб зберегти своє особисте життя щасливим. Розглянемо, які саме методи маніпуляції можуть використовуватися деякими чоловіками.

by @wayhomestudio

Подарунки

На перший погляд, немає нічого поганого в тому, що чоловік вручає коханій жінці презенти. Однак подарунки повинні робитися щиро і без розрахунку на відповідні дії. Якщо ж чоловік дарує речі, а потім натякає жінці, що вона йому “винна”, це є явною маніпуляцією.

Пожалій мене

Моральна підтримка може знадобитися будь-якій людині. І, звичайно, треба прийти на допомогу. Але чоловік може спеціально «тиснути на жалість», щоб жінка, перед якою він у чомусь винен, забула про його вчинок. Це дозволяє уникнути відповідальності за свої дії.

“Так, я знову тебе зрадив. І це було востаннє”

Якщо чоловік зрадив один раз, то це ще можна, скриплячи серце, визнати випадковістю. Але якщо зрада повторилася, то вірити в обіцянки не варто. Постійні обіцянки виправитися можуть бути лише способом маніпуляції для того, щоб отримати прощення.

“Ти виявилася такою самою, як і всі”

Чоловік може сказати жінці: «Я вважав тебе не такою, як усі інші, але ти мене розчарувала». Найчастіше ця фраза є маніпуляцією, мета якої — змусити жінку відчути провину. Однак варто пам’ятати, що ніяких конкретних обіцянок жінка не давала, і критерії “не такою” є дуже суб’єктивними.

“Ти більше нікому не потрібна”

Чоловік, який переконує свою партнерку в тому, що у разі розставання вона не зможе створити нову пару, чинить психологічний тиск. Мета такої маніпуляції — зробити жінку залежною від себе. Не піддавайтеся на подібні хитрощі та пам’ятайте про свою цінність.

Висновок

Знання цих маніпуляцій допоможе жінкам бути більш обачними у відносинах і уникати ситуацій, які можуть зробити їхнє життя нещасливим. Важливо вміти розпізнавати подібні психологічні хитрощі та не дозволяти їм впливати на ваші рішення та самопочуття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут