додому Астрологія та Гороскопи

Прикмети, пов’язані з постільною білизною: магія буденних речей

23

Про прикмети ми вже багато чого писали: про кішок, собак, птахів, одяг, взуття, сіль і навіть речі, які приносять нещастя в дім. Сьогодні ж торкнемося теми постільної білизни.

Здавалося б, що може бути особливого в такій буденній речі? Але знання правильного вибору і користування постільною білизною може значно вплинути на ваше життя, зробити його заможнішим і благополучнішим. Ось деякі прикмети, пов’язані з постільною білизною.

Прикмети про постільну білизну

Міняти білизну перед Великоднем
Обов’язково змінюйте постільну білизну перед Великоднем. Найкраще використовувати новий комплект у Чистий четвер. Це обіцяє благополучний та легкий у всіх відносинах рік.

Правильний візерунок
Вибирайте постільну білизну з дрібним горошком або з дрібним повторюваним візерунком. Це до статку в сім’ї та достатку.

Наволочка або підковдра навиворіт
Якщо випадково застелили наволочку або підковдру навиворіт, це обіцяє неприємності та розлад у справах. Щоб нейтралізувати дію прикмети, зніміть неправильно застелену білизну, киньте її на підлогу і добре потопчіться на ній.

Прасування постільної білизни
У ХХ столітті журнал «Робітниця» нагородив читачку, яка навчила, як не прасувати постільну білизну: її потрібно просто рівно розвішувати та сушити. Але прикмети свідчать, що чим краще випрасувана постільна білизна, тим більше достатку в будинку.

Крохмальна білизна
Крохмалити постільну білизну — це нарощувати фінансовий «жирок» і приваблювати в дім великі гроші.

Не змінюйте білизну по п’ятницях
Це може передбачати низку дрібних фінансових неприємностей, а ще вас почнуть просити у борг.

Найкращий день для зміни постільної білизни — субота
Зміна білизни в суботу сприяє гармонії та ладу в сім’ї. Багато хто в цей день починає генеральне прибирання, тому процес зміни білизни стає частиною загальної системи.

Перестилайте ліжко одночасно одна чи дві людини
Якщо перестилаєте втрьох, це може принести в дім біду, навіть смерть.

Свіжа білизна для гостей
Для гостей завжди стелять свіжу білизну, а після їхнього від’їзду одразу її змінюють. Інакше ризикуєте забрати їхні лиха на себе.

Комахи на ліжку — до фінансового успіху
Якщо вранці побачите на ліжку комаху, наприклад, жука, метелика або сонечко, це віщує приємний презент або фінансову удачу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут