додому Краса і здоров'я

Популярні у киян види масажу

Жителям такого галасливого мегаполісу, як Київ, вкрай необхідно розслаблятися і отримувати задоволення, давати своєму тілу відпочинок і спокій. У цьому допомагають послуги досвідчених масажистів, яких в столиці налічується кілька сотень. На які сеанси воліють йти кияни і що вони являють собою?

Якими видами масажних практик користуються жителі столиці?

У сучасному світі існує безліч практик, спрямованих на надання даної послуги. Є велика кількість категорій, згідно з якими розділяються всі типи масажних технік, що надають найрізноманітніші впливи на організм. Жителі Києва віддають перевагу п’яти основним типам, що приводять їх у бадьорий і хороший настрій.

Антицелюлітний масаж

Спрямований, в першу чергу, на активізацію обміну речовин в організмі, стимулює процес розпаду жирів завдяки використовуваним практикам, які впливають тиском на шкіру. Робиться на будь-якій проблемній області тіла, починаючи від кінцівок і закінчуючи спиною і сідницями. Може виконуватися за допомогою будь-якого додаткового приладдя та масел.

Йога-масаж

Один з найпростіших і пасивних типів впливу на тіло, яке полягає в прийнятті особливих поз, де досвідчений майстер стимулює певні точки на тілі, що сприяють кращій роботі внутрішніх органів, поступовому розслабленню і зняттю напруги, головних болів. Під час масажу використовується все тіло майстра, починаючи від рук і закінчуючи ліктями і стопами.

Масаж за допомогою риб

У цій техніці використовуються риби гарра-руфа, в посудини з якими занурюються руки або ноги. Особливість даного типу процедури в її легкості проведення і повному розслабленні. Маленькі рибки відлущують шкіру, прибирають огрубілі частини, роблять її м’якою, ніжною і шовковистою. Після сеансу з рибами шкіра рук і ніг виглядає молодше, а завдяки секрету який виділяться у процесі загоюються мікротріщини і порізи, відновлюється травмована кутикула.

Тайський масаж

Має кілька різновидів, які підходять як чоловікам, так і жінкам. За допомогою даного типу процедури можна розслабитися і отримати задоволення, зняти напругу з м’язів. Досвідчений майстер точково впливає на тіло там, де це необхідно, наприклад, на руках, стегнах або ж на спині в разі виявлення напруги в цих точках. Може проводитися руками, ліктями, за допомогою гарячих каменів і з додаванням масажних масел або ж крапельок води, що стікають по шкірі та заспокоюють нервову систему.

Шиацу

Відноситься до розслаблюючого і омолоджуючого типу процедури. Виконується виключно досвідченим фахівцем, який надає точковий вплив на тіло. Як правило, для цього вибираються точки на обличчі, шийних хребцях, кистях рук або на стопах. Відповідно до цієї японської практики, саме цей тип впливу допомагає не тільки розслабити тіло, а й викликати прилив життєвих сил, розгладити шкіру, через що стимулюється вироблення колагену і багато іншого.

Для того, щоб знайти оптимальний масажний салон в столиці, досить відвідати розділ сайту wowclub, на якому зібрано список всіх місць, які надають дану послугу, їх адреси, графіки роботи та навіть відгуки тих, хто вже спробував їх техніки і методики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут