додому Сім'я і відносини

Точні прикмети, що ви скоро зустрінете любов

Чи відчували ви коли-небудь, що вам дуже не вистачає того, кого ви ніколи не зустрічали? Так буває, коли серце мріє наповнитися любов’ю. Хочеться жити передчуттям особистого щастя, романтики і тих метеликів в животі. Існують прикмети, які пророкують швидку зустріч любові. Придивіться! Можливо, деякі з них з вами траплялися або відбуваються прямо зараз, звертаючи вашу увагу на те, що любов зовсім близько.

Аромат кохання

«Ароматні міражі» називають одним з найбільш точних ознак любові. Скоро постукає у ваше серце любов, якщо ви:

 • відчуваєте раптовий приємний запах, не властивий місцю, ситуації, часу року;
 • у аромату немає ніяких логічно пояснювальних асоціацій;
 • він ніким більше не відчувається.

Приміром, за вікном спекотне літо, а у вашому особистому просторі витає новорічний запах мандарин, хвої та зими. У морозний день, навпаки, пахне квітучим весняним садом і скошеною травою. Або, наприклад, в аптеці, де повинно пахнути лікарнею і стерильністю, ви відчуваєте аромат шоколаду. Якщо з вами трапився такий міраж запахів, принюхайтесь ретельніше. Це підказка. Можливо, любов з вами станеться в той період, в тому місці, у той час року, яким властивий переслідує вас запах.

Любов через сновидіння

Часто підсвідомість, яка має доступ до таємних знань Всесвіту, розкриває людині секрети про її долю через сновидіння. Інформація про майбутню любов також може прийти уві сні. Найбільш красномовно про майбутню закоханості говорять наступні символи:

 • Обручка. Не має значення, яким чином вона постала перед сновидящим – у вигляді подарунка, знахідки, покупки і т. д. В будь-якому випадку кільце знаменує швидку любов. Супутні події у сні можуть вказувати на те, за яких обставин це станеться, хто стане обранцем, буде любов щасливою.
 • Червоні квіти. Віщують любов, наповнену пристрастю та емоціями. Чи будуть вони позитивними, і призведуть любов до ЗАГСу, залежить від контексту сну. Але те, що це будуть яскраві, запам’ятовуючі почуття, червоний колір гарантує.
 • Білі квіти. Ромашки, конвалії, лілії, хризантеми, гладіолуси і будь-які інші квітнучі білим кольором рослини попереджають про прихід кохання. Як правило, білий колір символізує вірність, відданість, чистоту почуттів. Побачивши уві сні білі квіти, можете розраховувати на відносини, які ведуть до шлюбу, або ж – до платонічної любові. Все залежить від учасників сну.
 • Жовті квіти. Часто є вісниками розлуки в любові, яка ледь встигла зародитися. Також цей колір може попереджати про даремне побачення або ревнощі, образу, недовіру, які стануть причиною любовної невдачі.

 • Місяць. Повний, великий і яскравий місяць обіцяє сновидящему незабутню любов. Особливо пощастить у коханні тим, кому буде снитися місяць на чистому небі три ночі підряд. Якщо ж місяць трісне або розпадеться на дрібні частини – вірна прикмета нещасливого кохання.
 • Палаюча свічка. Запалена свічка сниться до різних подій. Любов вона віщує тоді, коли її тримає в руках чоловік і запрошує йти з ним. Після будь-якого сну зі свічкою прислухайтеся до своїх відчуттів. Приємні почуття і хвиля тепла по всьому тілу свідчать про хороше значення сну.
 • Зміна місця проживання. Переїзд в новий будинок, квартиру або навіть країну, а також зміна роботи, ремонт, перестановка меблів можуть свідчити про зміни в особистому житті. Від пережитих у сні відчуттів залежить, чи буде любов щасливою.

Народні прикмети про майбутню любов

Мудрий народ давно помітив, що певний збіг обставин може служити знаком і передвісником подій. Про наближення любові говорять багато прикмет. Варто звернути увагу на найбільш промовисті з них. Готуйтеся пережити романтичні почуття, якщо:

 • всі знайомі, ніби змовившись, радять вам постригтися, перефарбуватися, змінити зачіску, при тому, що раніше вона їм подобалася. У цієї прикмети історичне минуле. Вона сягає корінням у давні звичаї, коли наречена відразу ж після весілля змінювала зачіску на більш солідну і жіночну;
 • оточуючі люди починають підозрювати вас у неіснуючій вагітності. Все тому, що їм здається, ніби ви стали більш відчуженою, красивою, жіночною, енергетично спрямованою всередину себе. Перераховані якості часто притаманні саме вагітним жінкам. Таким чином люди зчитують з вас інформацію про «виношування» майбутньої любові;
 • не щастить в азартних іграх, значить, пощастить у коханні. Так часто відбувається, оскільки азарт і любов енергетично близькі, і якщо удача змінює в грі, слід очікувати у великому і світлому почутті;
 • знайшлися втрачені прикраси. Це вірний знак наближення сильних любовних переживань. Якщо це кільце – любов завершиться весіллям, сережки, кулончики, ланцюжки обіцяють незабутню романтичну пригоду;

 • трапляється низка невдач. Наприклад: вранці не задзвонив будильник, ви спалили праскою улюблену блузку, порвали колготки, зламали каблук, вас оббризкала машина брудом з калюжі і т. д. За такою низкою неприємностей і може послідувати доленосна зустріч. Більш того, вона буквально стає закономірністю, коли жінка перебуває в не дуже найкращому вигляді;
 • скотилося зі столу або випало з кошика яблуко – прикметний знак для тих, хто перебуває в очікуванні любові. Символ Адама і Єви віщує швидку закоханість;
 • зустрічаються на дорозі співаючі цигани, весільний кортеж, милі двійнята. Звичайно, ці прикмети працюють і попереджають про прийдешнє романі, якщо у звичній для вас обстановці є великою рідкістю;
 • знайдена на вулиці підкова. Така знахідка виступає символом не тільки грошової удачі, але і віщує щасливу любов.
 • знаходяться на шляху предмети, пов’язані з любов’ю або весіллям. Можете починати виглядати судженого, якщо ви випадково знайшли чуже весільне запрошення або аксесуар, втрачений молодятами. Пророкує романтичний зв’язок і шпилька, знайдена на дорозі. Щоб прикмета збулася, не варто її піднімати і забирати собі;
 • спійманий весільний букет нареченої – перевірена роками прикмета, яка обіцяє незаміжній дівчині любов, яку вінчатиме весілля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут