додому Гороскоп

Покликання кожного знака зодіаку

Вибір професії-серйозний крок, від якого залежить подальше життя. У таких питаннях недостатньо покладатися на тести з профорієнтації та поради близьких. Астрологи рекомендують ознайомитися з кар’єрним гороскопом.

Овен

Талановитий управлінець. Йому під силу рухати гори і вирішувати серйозні проблеми. Його не лякають кар’єрні труднощі. Чим важче підніматися до вершин, тим цікавіше. Упертий знак не зупиниться, поки не досягне ідеалу. Пробивний характер і живий інтерес до наук допомагають реалізуватися в сферах: Бухгалтерія, Фінанси, видавнича діяльність, реклама, творчість.

Бик

Занадто правильний, домашній і практичний. Не любить зміни і різкі повороти долі. Як правило, вибирає одну професійну галузь і не змінює її протягом життя. Володіє високим інтелектом. Досягне успіху в сферах, де потрібно застосовувати математичні та аналізаторські здібності. Стане талановитим інженером, програмістом, рекламним агентом, фінансистом.

Близнюки

Новатор з дикою закоханістю до знань. Обожнює пізнавати нове і відкривати світ. Не зациклюється на одній галузі і намагається реалізуватися в різних сферах. Швидко «перегорає», втрачає інтерес і переходить до вивчення нової професії. Його справжнє покликання-Журналістика.

Рак

Добряк з неосяжним серцем. Занадто стурбований проблемами інших. Не помічає, як звалює на себе труднощі і обов’язки колег. Мріє про вільну діяльність у сфері фрілансу, але боїться залишитися банкрутом. Вибирає професії, які дарують стабільність і надію на безбідну старість. Може досягти успіхів в областях: педагогіка, медицина, Військова справа, Юриспруденція.

Лев

Сильний і сміливий. Його неможливо зломити. Зможе вистояти в найнебезпечнішій життєвій бурі. Прекрасно поєднує в собі лідерські та виконавські якості. Може як надихати людей на подвиги, так і підкорятися іншим. Добре проявляє себе на керівних посадах. Може стати успішним бізнесменом.

Діва

Страждає від низької самооцінки. Маскує її самовпевненою поведінкою і пихатою злістю. Сумнівається в результатах своєї діяльності, тому часто стоїть на місці. Не завжди готовий вийти із зони комфорту і потребує схвалення близьких. Прекрасний аналітик. Може розкритися у сфері фінансів, цінних паперів, архівознавстві, діловодстві.

Терези

Його покликання-підтримувати гармонію, красу і духовний баланс у світі. Активно виступає проти зла і несправедливості. Цікавиться гострими соціальними проблемами. Успіх і визнання прийдуть в галузях: Перукарське мистецтво, колористика, дизайн, архітектура, музика, режисура.

Скорпіон

Грунтовно підходить до питань благополуччя. З юних років готує фінансову подушку, щоб забезпечити гідну старість. Амбітний, впертий і норовливий. Добре відчуває енергію грошей і вміє їх заробляти. Доб’ється висот у сферах: Юриспруденція, Економіка, політика, Державна служба.

Стрілець

Генератор ідей. Творець і діяч. Вчений-новатор. Його покликання-осягати науку і відкривати нові галузі знань. Сфера його інтересів нескінченна: від астрономії до квантової фізики. Допитливий розум знака не дозволяє йому стоять на місці. Життя для нього-нескінченний розвиток. Успіх гарантований в професіях: вчений, викладач, історик, психолог, лікар.

Козоріг

Консерватор. Його життя йде за суворим сценарієм. З дитинства знає, чим буде займатися в дорослому житті. Вибирає професії, які дарують стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Прекрасно орієнтується в світі цифр, логіки і фінансів. Його галузі: банківська справа, економіка, бізнес, торгівля.

Водолій

Унікальність знака — в умінні адаптуватися до будь-яких обставин. Прекрасно себе почуває як в сфері бухгалтерії, так і в світі творчості. Не відрізняється амбітністю і не будує наполеонівські кар’єрні плани. Не прагне зайняти керівний пост і задовольняється тим, що є. Кармічне покликання знака-Видавнича, письменницька діяльність, Журналістика.

Риби

Різнобічна натура. Мрійник, мудрець, фантазер і відповідальний трудяга в одному флаконі. Настільки закоханий у життя, що не знає, якій саме галузі віддати перевагу. Щоб повністю реалізувати себе і домогтися успіху, зірки радять вибирати професії зі світу культури і мистецтва.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут