додому Сім'я і відносини

Перший секс після пологів

Після того як народився довгоочікуваний малюк жінка відчуває гігантський сплеск гормонів. В цей момент у багатьох жінок з’являється сильна тяга до сексу, а в інших навпаки повне перемикання на дитину. Обидва варіанти вважаються нормою, але коли можна приступати до початку статевого життя?секс після родівІснують різні думки лікарів на цей рахунок. Деякі говорять про 6 тижнях стриманості, інші 2-х місяцях, а треті кажуть, що перший секс можливий вже після закінчення виділень. Але багато пар не можуть дочекатися покладеного терміну, і деякі з них відновлюють статеве життя мало не на наступний день.

Чим загрожує завчасний секс після пологів?

По-перше, секс до закінчення післяродових виділень може закінчитися занесенням інфекції, так як матка у жінки, у цей момент, ще відкрита і не захищена.

По-друге, секс може принести дуже хворобливі відчуття, особливо якщо у жінки були розриви або розрізи під час родом, і тим самим, надовго, позбавити її сексуального бажання. З цього, перед тим, як порушувати настанови лікаря, краще двічі подумати, чи варто хвилинна слабкість подальших проблем.

Дізнайтесь більше:

Як це — перший секс після пологів?

Перейдемо безпосередньо до сексу. Якщо пара витримала всі 2 місяці, які призначив лікар, то до цього часу жіночі органи повинні відновитися, але це не означає, що можна робити все як зазвичай. Перший раз після родів часто буває хворобливим перші хвилини, особливо після перших пологів, тому варто якомога більше розслабити жінку і приділити максимальну кількість часу любовної прелюдії. Тому краще всього зробити все, так би мовити, по вищому розряду: романтична вечеря при свічках в ресторані, невелика прогулянка під небом, а вже потім все інше, щоб дівчина могла повністю розслабитися і не думати про погане…

Навіть якщо перші хвилини ви відчуваєте дискомфорт, не бійтеся, варто відкласти цей захід ще на кілька днів, або переконайтеся, що ви розслаблені і правда вже готові до цього. Перший секс після пологів, не тільки фізично для жінки важкий, він і з психологічної сторони несе на собі гігантське навантаження. Справа в тому, що секс після пологів перетворює турботливу матусю, яка відчувала себе, останні три місяці, виключно інкубатором, назад в бажану жінку. І цей момент настільки ж бажаний для жінки, як і психологічно важкий.

Будь-який секс, який є актом саме кохання, передбачає взаємне бажання і ніжність до свого партнера. А перша близькість після пологів передбачає ще й дуже активне прислухання до тіла партнерки, щоб не упустити нічого, що може заподіяти їй неприємні відчуття або навіть біль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут