додому Мода і стиль

Особливості американського стилю одягу

3351

У сучасному світі є достатня кількість як прихильників, так і противників зовнішньої політики США, у багатьох викликає подив спосіб життя корінних жителів континенту, не всім зрозуміла американська культура, але навряд чи хтось буде сперечатися про те, що тенденції моди цього материка просочилися на світові подіуми практично всіх континентів. Чого тільки варті одні джинси!

moda_styl_ameryk_styl_600 moda_styl_ameryk_styl01_600

Як виник американський стиль одягу?

Прабатьками американського стилю є ковбої, які першими почали носити своєрідні головні убори, що закривають голову від палючого спекотного сонця і зручне взуття, що надійно захищає ноги від укусів змій. При цьому для пошиття одягу вони вибирали матеріали, що дозволяють шкірі дихати і захищають від морозу і в негоду. Трохи пізніше в гардеробі американців з’явилися речі, запозичені з гардеробу військових – брюки-карго, армійські жакети і чоботи (стиль мілітарі). Які основні характеристики американського стилю одягу сьогодні?

Головні особливості американського стилю:

Використання натуральних матеріалів при пошитті одягу. Жителі цього континенту в першу чергу віддадуть перевагу зручному та комфортному одягу і тільки потім будуть дивитися на лейбли і марки. Тому як для повсякденного носіння, так і для урочистих випадків вибирають одяг, який містить мінімальну кількість синтетики.

Національна атрибутика. Як відомо, Америка – континент багатонаціональний, однак незалежно від свого походження та національності кожен її житель є патріотом країни. Свою любов до батьківщини американці демонструють і за допомогою одягу. Наприклад, в гардеробі кожної другої американки є кілька футболок, джемперів і майок із зображенням героїв діснеївських мультфільмів, незвичайними принтами, патріотичними написами, прапором, а останнім «писком» моди є одяг з нанесеним портретом президента.

moda_styl_ameryk_styl_600

Простота і зручність. Не можна сказати, що американки зовсім не носять каблуків і довгих вузьких суконь. Носять, але тільки для вечірніх виходів у світ. У повсякденному ж житті вони віддають перевагу одягу, який можна вранці «взяти зі стільця», надіти і не згадувати про своє вбрання до кінця дня. Насамперед, це джинси. Для робочих буднів американки воліють їх носити зі строгими блузами або піджаками, а для прогулянок по місту доповнюють комплект яскравими барвистими джемперами, вільними майками, безрукавками.

Взуття та аксесуари. На чому не звикли економити американці, так це на гарному взутті. Воно повинно бути дорогим і виконаним з натуральних матеріалів. Як аксесуари для повсякденного способу використовується недорогу біжутерію, для вечірнього виходу – прикраси із золота або срібла.

Своєчасне оновлення гардероба – не саме головне заняття в житті середньостатистичного американця. Вони не поспішають наслідувати останні тенденції світових подіумів і одягаються так, щоб відчувати себе максимально комфортно. При такому розкладі американський стиль одягу буде мати своїх прихильників ще не одне десятиліття.

попередня статтяФітнес для молодих мам
наступна статтяЯк проростити пшеницю, овес та інші злакові

Додати коментар