додому Краса і здоров'я

Нарощування вій: за і проти

Нарощування вій — велика спокуса для жіночої половини населення. Але, як мовиться, і хочеться, і колеться: занадто багато суперечливих відгуків надходить з боку. Саме час відповісти на всі запитання.нарощування вій

Варіанти нарощування вій

Майстер може запропонувати два варіанти нарощування вій:

  • пучкове
  • індивідуальне на кожну вію

Пучкове підійде в тому випадку, якщо вам потрібно виглядати підкреслено святково. Процедура триває 1-1,5 години. У ході нарощування використовуються готові пучки, в кожному по 3-5 війок.

Якщо ж ви домагаєтеся натурального ефекту, вам варто спробувати індивідуальне на кожну вію нарощування. Триває воно довше — 2-2,5 години. В даному випадку проробляється копітка робота — на кожну натуральну вію приклеюється один штучна.

Як доглядати за нарощеними віями?

Протягом доби після нарощування не можна мити очі. Потім вмиватися можна, але робити це треба вкрай акуратно. Терти очі рушником не можна — тільки акуратно промокнути. Доведеться відмовитися від косметики, що містить у складі масла — вони руйнують шар клею. Також клей боїться вологи і високої температури, тому не варто зловживати походами в сауну.

Чи є протипоказання для нарощування вій?

Відмовитися від нарощування доведеться у разі захворювань очей — таких, наприклад, як кон’юнктивіт, блефарит і ін. Протипоказанням може служити дуже жирна шкіра повік, підвищена сльозоточивість і чутливість очей.

Вії будуть виглядати натурально?

Тільки від вас залежить, наскільки натурально виглядатимуть ваші вії. Дуже важливо правильно вибрати їх довжину. Якщо ваші власні вії довжиною близько 7 міліметрів, то для нарощування вибирайте короткі, якщо від 7 до 10 міліметрів — середньої довжини, а якщо від 10 до 12 міліметрів — можна довгі.

Чи може виникнути алергія?

Алергія може виникнути через клей, за допомогою якого фіксуються вії, але це буває рідко. Що стосується самих вій, краще віддати перевагу натуральним матеріалам. У штучних містяться нейлонові волокна, які в деяких випадках можуть викликати роздратування.

Дізнайтесь більше:

Чи можна носити лінзи з нарощеними віями?

Окулістами ніяких протипоказань при носінні лінз у поєднанні з нарощеними віями виявлено не було. Однак врахуйте, що, щоразу надягаючи і знімаючи лінзи, ви будете зачіпати вії. Таким чином, термін служби нарощених вій може скоротитися.

Чи потрібно фарбувати нарощені вії?

Ніякої необхідності в нанесенні туші на нарощені вії немає, адже вони й самі виглядають вже нафарбованими. Нанесення туші і її змивання скоротять термін шкарпетки війок. Якщо ви все-таки хочете використовувати туш, вибирайте обов’язково на водній основі і не водостійку.

Скільки прослужать нарощені вії?

В цілому нарощені вії тримаються близько 3 місяців. Вони випадають разом з натуральними. Після цього терміну потрібно зробити перерву на кілька місяців, а після починати все з нуля. У процесі носіння віям також потрібно регулярна корекція — в середньому кожні 3-5 тижнів.

Чи можна самій зняти нарощені вії?

Краще цього не робити — ризикуєте травмувати власні вії. Надайте цю роботу майстра, який акуратно, за допомогою спеціального розчинника, зніме штучні. Правда, якщо у вас вже випали практично всі штучні вії, можете на ніч помазати ресничний край рослинним маслом. До ранку повинні випасти залишилися.

Чи шкідливо нарощування для вій?

Майстри в один голос говорять про те, що нарощування нешкідливо. Вони запевняють, що має місце психологічний ефект: коли ви після довгого носіння знімаєте нарощені вії, вам візуально здається, що ваші власні — короткі, тонкі й невиразні. Насправді ж ви просто відвикли від їх природного вигляду. Одне можна сказати точно: наростивши вії одного разу, досить складно відмовитися від цієї процедури надалі. Так що подумайте, чи готові ви до цього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут