додому Поради

Народні прикмети: до чого свербить праве вухо?

11688

Протягом багатьох століть люди приділяють особливу увагу різноманітним народними прикметами, при цьому кожне з них несе звістку про якісь важливі події або попереджає про небезпеку. Саме завдяки правильно розшифрованим прикметами, з’являлася можливість уникнути неприємностей, прийняти правильне рішення. Тому зовсім не дивно, що і сьогодні люди звертають на них увагу.

25-12-14-foto-600x354-1

Про що говорить прикмета, коли сверблять вуха?

З особливою увагою варто підійти саме до цієї прикмети, адже вона несе як приємні сюрпризи, так і не дуже. З урахуванням того, в який час року народилася людина, подібна прикмета може бути ознакою майбутнього похолодання або потепління, яке відбудеться незабаром.

Наприклад, якщо сильно свербить вухо у людини, що народилася навесні, варто чекати настання теплих сонячних днів. А для тих, хто з’явився на світ взимку або восени – незабаром настане похолодання.

За умови, якщо дуже сильно сверблять мочки вуха, за старовинними повір’ями, варто чекати, що в житті скоро з’явиться досить сильний конфлікт. Наприклад, якщо свербить мочка правого вуха, такий конфлікт може спровокувати сама людина, а якщо лівого – варто чекати сварки з кимось зі свого близького оточення.

Є й інші трактування даної ситуації. Вважається, що вухо може свербіти до появи не тільки непередбачених, але і досить великих грошових витрат, які можуть мати серйозний вплив на матеріальне благополуччя. У тому випадку, якщо незабаром, в силу певних обставин, все-таки належить розлучитися з великою сумою грошей, така прикмета допоможе підготуватися морально і виконати це стане набагато простіше. Проте варто враховувати той факт, що при цьому не вийде змінити або якось вплинути на хід подій.

У той же час, далеко не всі випадки, коли свербить вухо, можуть відноситися до числа народних прикмет. Іноді, свербіж у вусі є головною ознакою того, що стався нервовий розлад організму, також така ознака може виступати в ролі характерної короткочасної реакції на недавно пережитий сильний стрес. Цю реакцію дізнатися досить легко – практично відразу ж після того, як людина побувала в стресовій ситуації, вона починає відчувати неприємне відчуття свербіння у вусі.

За умови, що вуха сверблять не тільки регулярно, але й протягом досить тривалого періоду часу, рекомендується якомога швидше звернутися за допомогою до досвідченого лікаря. Можливо, таке явище виступає в ролі 1-го ознаки початку сильної алергічної реакції на якийсь певний продукт (це можуть бути не тільки продукти харчування, але і сережки або речі). Також, це може бути ознакою того, що у вухах утворилися вушні пробки, видалити які допоможе медичний фахівець.

Чому сверблять вуха всередині?

Варто пам’ятати, в тому випадку, якщо вухо починає сильно свербіти зсередини, незабаром ви отримаєте несподівані новини. Отже, праве вухо віщує отримання благих вістей, а ліве не надто приємних звісток. При цьому важливе значення має те, наскільки сильно свербить вухо – чим сильніше буде турбувати свербіж, тим цікавішими обіцяють виявитися новини.

До чого сверблять мочки вух?

Найбільш поширене трактування даної прикмети –  ви незабаром дізнатися про новини. При цьому звістки можуть бути не тільки гарними, але й поганими.

Є й інші цікаві тлумачення такої прикмети – незабаром у знайомих в сім’ї з’явиться новонароджена дитина. Можна спробувати подумки перебрати всіх своїх друзів і постаратися самостійно визначити, хто незабаром очікує поповнення сімейства. Але не завжди це трактування є достовірним. Якщо в найближчому оточенні не знайшлося таких знайомих або родичів, варто звернути увагу і на інші варіанти розшифровки даної прикмети.

Наприклад, вважається, що мочки вух починають сильно свербіти в той момент, коли Вас хтось лає. Звичайно, це не найприємніше тлумачення, але воно може допомогти переглянути власну поведінку за цілий день і зробити відповідні висновки, що допоможуть змінитися в кращу сторону.

Люди, які проживають у сільській місцевості, вірять, що якщо починають сильно свербіти вуха, скоро піде дощ. До цієї прикмети важливо прислухатися саме тим, хто займається сільським господарством. Особливо корисна ця вона в тому випадку, якщо протягом досить тривалого періоду часу не було опадів.

Багато людей продовжують вірити в різні народні прикмети, особливо, якщо такі передбачення з часом збуваються. Але може бути й інші трактування такого явища – наприклад, якщо у дівчини проколоті вуха і вона нещодавно купила нові сережки, можуть почати сильно свербіти мочки через те, що організм просто не переносить цей метал. Досить буде просто зняти сережки і всі неприємні відчуття зникнуть.