додому Мода і стиль

Модний «Квітковий» манікюр на кожен день

Не всі жінки вважають за краще використовувати яскраві кольори при створенні манікюру, деякі вибирають більш бліді і непомітні кольори. Однак іноді так хочеться прикрасити свої нігтики яким-небудь малюнком. Для цього можна використовувати різні наклейки, стрази та інші аксесуари, але можна створити власний дизайн і зробити це не так вже й складно. Улюблені неяскраві лаки допоможуть створити новий образ.квітковий манікюр

Як зробити модний «Квітковий» манікюр

Для початку готуємо нігтики. Тобто видаляємо старе покриття, обробляємо кутикулу, надаємо нігтям форму, все за звичайною схемою. Тепер беремо основу під лак і покриваємо нігті.

Покриваємо нігті улюбленим світлим лаком. Перший шар повинен бути дуже тонким. Як правило такі лаки в своєму складі містять мало пігментів, тобто при нанесенні одного шару лаку видно ніготь, для створення нашого манікюру необхідно більш щільне покриття, тому доводиться наносити два шари основного лаку.манікюрКоли нігті висохнуть наносимо ще один шар основного лаку, але він вже повинен бути більш товстим, інакше малюнок не вийде. Поки покриття не висохло наносимо на край нігтя із зсувом у бік п’ять точок по колу, як би позначаємо пелюстки квітки.

Дізнайтесь більше:

За допомогою голки проводимо посередині кожної краплі уявну лінію від зовнішнього краю до центру «квітки». Вийдуть трохи витягнуті пелюстки.

Дуже важливо, щоб кожен з використовуваних лаків мав нормальну, чи не густу, консистенцію, інакше нічого не вийде. Трохи підсохлий лак можна розбавити рідиною для зняття лаку або ацетоном. Останній варіант краще, так як через деяких спеціальних рідин лак в пляшечці може згорнутися, виправити це вже не вийде.квітковий манікюрТепер беремо лак іншого кольору, в нашому випадку білий і знову ставимо п’ять крапель по колу, але вже ближче до основи нігтя, по діагоналі до попередньої «квітки».

Слід зазначити, що якщо при створенні малюнка були допущені деякі недоліки, в цьому нічого страшного немає, їх можна буде приховати на наступному кроці. Однак, якщо «ляпи» дуже вже помітні, то ніготь краще «перефарбувати». У цьому випадку видаляємо зіпсоване покриття сухим ватним диском, а потім прибираємо залишки лаку ватним диском вже змоченим в рідині для зняття лаку. Потім знову наносимо підставу (при бажанні), покриваємо ніготь тонким шаром основного лаку, просушуюмо, знову наносимо основний лак, але вже більш товстим шаром і наносимо малюнок.квітковий манікюрТепер можна декорувати «квіти». У наведеному прикладі використовуються ті ж лаки, якими робилися малюнки, але ми їх поміняли місцями. Можна використовувати інший колір, придумати інший декор або застосувати ще які-небудь рішення.квітковий манікюрОсновне правило у використанні голки для створення манікюру — після нанесення першого тонкого шару на всі нігті, робота проводиться над кожним нігтем по черзі. Тобто спочатку на один ніготь наноситься потовщений шар основного лаку, точки, декор, потім на наступний. Це пов’язано з тим, що робота проводиться з не висохлим лаком, якщо покриття встигне підсохнути, «розмазати» точки не вийде.квітковий манікюрЯк варіант, можна декорувати «квіти» точками через ніготь. Можна взагалі обійтися без декору або нанести його на кожен ніготь. Тут справа залишається за фантазією жінки.квітковий манікюрЗалишається тільки покрити готовий манікюр зверху прозорим лаком, який захистить покриття від механічних пошкоджень і вирівняє його поверхню.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут