додому Мода і стиль

Модні зачіски на 2015

2963

До нового модного сезону всі представниці прекрасної статі починають поступово поповнювати свій гардероб новими актуальними і стильними речами, які стануть прекрасним доповненням модних образів. Але кожній дівчині, безсумнівно, відомо, що стильний образ створюється не тільки за допомогою одягу. Для того, щоб виглядати дійсно незвично, яскраво і привабливо, необхідно стежити і за тенденціями в аксесуарах, макіяжі і, звичайно ж, зачісках. Модні зачіски 2015 радують своєю різноманітністю, а також стильною простотою, яка радує око.

Які зачіски в моді в 2015 році?

Недбалість. Недбалі локони вже котрий сезон в моді і вони всі так само залишаються однією з найбільш стильних зачісок 2015 року. Це зовсім не дивно, адже такі локони досить прості у виконанні, тому їх можна зробити досить швидко, навіть якщо ви, наприклад, проспали і спізнюєтеся на роботу. До того ж, таку зачіску можуть дозволити собі дівчини як з довгими, так і з коротким волоссям, тому що недбалі локони відмінно виглядають на волоссі будь-якої довжини, тільки виглядають трохи по-різному. І не можна не відзначити того, що серед усіх зачісок, модних в 2015 році, ця є найбільш універсальною.

Наприклад, якщо зробити недбалі локони і вдягнути джинси з футболкою, ви отримаєте відмінний повсякденний образ. Але якщо доповнити таку зачіску стильною і жіночою сукнею, то це вже буде шикарний look для вечірки або свята.

22-12-14-foto-600x374-2

Ефект мокрого волосся. Ця стильна зачіска дещо схожа на недбалі локони, але техніка її виконання є дещо більш трудомісткою, а також сама зачіска все ж не настільки універсальна. На багатьох модних показах можна було побачити зачіски з ефектом мокрого волосся. Її можна виконати як на розпущеному волоссі, так на зібраних у хвіст або будь-яку іншу зачіску. Серед трендів зачісок 2015 цей, мабуть, можна назвати найбільш сміливим і оригінальним. Волосся, що виглядає так, немов би ви недавно намокли під дощем, незмінно привертають до себе увагу. Так що той тренд підійде виключно для впевнених у собі дівчат, які не бояться модних експериментів і нових оригінальних рішень.

Прямий проділ. Серед зачісок, які в моді в 2015 році, не можна не відзначити простий прямий проділ. Якщо в 2014 році дизайнерам вельми полюбився косий проділ, то зараз проділ, що розташовується рівно посередині голови, знову повернув собі першість. Незважаючи на всю свою простоту, прямий проділ виглядає дуже ефектно, а також витончено підкреслює красу обличчя, виділяє його риси. При цьому ви можете робити прямий проділ як на розпущене волосся, так і на зібране в яку-небудь зачіску – look в будь-якому випадку вийде модним і актуальним.

Кінський хвіст. Вельми популярним залишається класичний кінський хвіст. Цю зачіску напевно люблять багато володарок довгого волосся. Адже хоч розпущені локони, хвилясті по плечах, виглядають дуже красиво, жіночно і навіть розкішно, неможливо весь час ходити з такою зачіскою, та й це банально незручно. Кінський хвіст стане зручним, а найголовніше – стильним виходом із ситуації. Добре буде виглядати зачіска і з гладкими волоссям, і з легкою недбалістю.

22-12-14-foto-600x394-1

Пучок. Мабуть, пучок можна назвати однією з найбільш модних і зручних зачісок на 2015 рік. Головна умова – це недбалість пучка. Він не повинен бути таким же ідеальним, як у балерин, навпаки, чим більше недбалості, тим більш стильно ця зачіска виглядає. До того ж, це дозволить вам зробити пучок навіть в поспіху і без дзеркала, так як в будь-якому випадку зачіска буде виглядати чудово і відповідати модному тренду.

22-12-14-foto-600x433-1

Коси. У 2015 році мода на зачіски не упустила і найрізноманітніші коси і кіски, які є одним з найяскравіших трендів, так як з кісок можна створювати різні плетені зачіски. Ви можете заплести собі як найпростішу косичку, так і зробити більш цікаву зачіску. Єдиний мінус таких плетінь – вони займають чимало часу, особливо якщо ви тільки освоюєте які-небудь нові прийоми.

Шістдесяті. Найяскравіший тренд – це, безсумнівно, зачіски в стилі шістдесятих. Об’ємні укладки, баббети, пікс, начісування, високі й пишні пучки … Кожна з цих зачісок виглядає дійсно стильно і може стати прекрасним доповненням до будь-якого образу, в який вона додасть жіночності, витонченості і, звичайно ж, прекрасну нотку ретро-стилю.

22-12-14-foto-600x352-1