додому Мода і стиль

Мелірування волосся в 2019 році: модні кольори

Прекрасну половину людства тому так і називають, що її представниці приділяють своїй зовнішності особливе значення. А привабливий і красивий вигляд багато в чому визначається саме станом зачіски, для якої важливими є форма і колір волосся на голові. В даний час найпопулярнішим видом фарбування є мелірування, яке проводиться за допомогою різних методів і технік. У 2019 році особливий акцент у цьому напрямку робиться на природність, яка при меліровані лише вигідно підкреслюється і робиться більш яскравою.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

Нині мелірування стало основним методом фарбування волосся. Розроблено і освоєно на практиці безліч різновидів цієї модної процедури, що дозволяє майстрам зачісок застосовувати індивідуальний підхід до кожної жінки, яка бажає використовувати її для себе.

Для визначення оптимального способу мелірування фахівцям перукарського мистецтва доводиться брати до уваги такі унікальні особливості своїх клієнтів, як загальні характеристики зовнішності, тип і стан волосся, а також їх природний колір. Саме можливість використання широкого спектра методик мелірування волосся дозволяє максимально вигідно підкреслити натуральні характеристики зовнішності будь-якого клієнта, створивши його оновлений і яскравий образ.

Мелірування бейбілайтс

У 2019 році актуальні б’юті-тренди сформували в першу чергу таку техніку мелірування, як бейбілайтс (babylights). Цей спосіб фарбування волосся було впроваджено на практиці Джеком Говардом, який є визнаним творцем 3-х модних б’юті-методик. Основною особливістю мелірування за допомогою даної формули є гармонійне поєднання класичного мелірування і балаяжа. Це сприяє формуванню ефекту природного вигорання волосся при попаданні на них прямих сонячних променів.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

У зв’язку з цим для бейбілайтс є й інша альтернативна назва з найбільш поетичним змістом – «поцілунок сонця». Головне правило тут – це природність. Саме відсутність різких обрисів і наявність виключно плавних переходів тонів дозволяє створювати ефект натуральності. Адже в цьому сенсі нічого не зможе зрівнятися з «роботою» сонця, вітру і морської води на кращих курортах країни і світу, коли волосся піддаються природному впливу під час літньої відпустки, проведеної на піщаному пляжі. Майстер-перукар в даному разі має лише найбільш вдало визначити розташування пасм і підібрати тональність переходу.

Метод фарбування балаяж

Історія даної методики фарбування волосся бере свій початок в 70-х роках 20 століття у Франції. Тому можна з повною упевненістю сказати, що в даній ситуації вислів з народного епосу «Все нове – це добре забуте старе» можна вважати найбільш точним. Основною перевагою балаяжа є його універсальність. Адже фарбування волосся даними способом відмінно підходить як блондинкам, так і брюнеткам. Техніка дозволяє освіжити і дуже вигідно підкреслити особливості обличчя.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

Ще одною очевидною перевагою цього способу мелірування волосся є його довговічність. Адже різниця в кольорі фарби та природного кольору шевелюри в один-два тони в бік освітлення дозволяє здійснювати візити в перукарню досить рідко.

Тип мелірування омбре і сомбре

Незважаючи на те що мелірування волосся даними способом і не є новинкою 2019 року, його актуальність сьогодні досить висока. Фарбування омбр в першу чергу буде цікаво застосувати на собі кучерявим брюнеткам. Делікатні переливи в даному випадку створять ефект відрослих коренів фарбованого волосся. Для тих представниць прекрасної статі, які не бояться експериментувати, можна спробувати скористатися кольоровими омбре з такими переходами, як фіолетовий рожевий або синій у блакитний.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

Мелірування сомбре відрізняється найбільш м’якими і тонкими переходами кольорів на пасмах волосся, які нагадують відблиски сонячного світла. В даному випадку прояснені пасма дуже гармонійно поєднуються з більш темними «сусідами».

Брондіровання

Переважний блиск і сяйво пасом волосся, що створює оптичний ефект збільшення об’єму зачіски, стає можливим при використанні такої методики мелірування, як брондіровання. Сьогодні цей спосіб багатоступінчастого фарбування, використовує процедуру стосовно до окремих зон, вважається одним з найбільш популярних.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

При брондірованні використовується техніка фарбування волосся омбре. Причому для темного спектра відтінків волосся використовується така колірна гама фарб, як «русе», «шоколад» і «каштан», а для світлих «горіх», «кава» і «янтар».

Тип фарбування шатуш

Одним з найбільш незвичайних способів мелірування волосся в 2019 році стало фарбування шатуш. Ефектний вигляд при всій його природності досягається за рахунок того, що освітлення локонів в один або кілька відтінків здійснюється за допомогою спіралеподібного по горизонталі переходу. При цьому шатуш досить невибагливий. Адже відвідування перукарні в даному випадку буде потрібно не частіше одного разу в квартал.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

Слід сказати, що дана методика передбачає використання спеціального начісування волосся, а не звичайного для фарбування фольги.

Каліфорнійське і венеціанське мелірування

Американські стилісти створили каліфорнійське (карамельне) мелірування, яким властивий ефект вигорілого на сонці волосся. Примітно, що даний спосіб фарбування чудово підходить як власницям довгого волосся, так і коротких зачісок. У будь-якому випадку методика дозволяє зробити стильний акцент і збільшити обсяг. Причому відсутність серйозного хімічного впливу на структуру волосся є прекрасним свідченням його делікатності і безпеки. Каліфорнійське мелірування краще проводити саме власницям світлого волосся.

Мелирование волос в 2019 году: модные цвета

Венеціанське мелірування можна у своєму роді вважати альтернативою каліфорнійському способу фарбування, оскільки воно в більшій мірі підходить для власниць темного волосся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут