додому Поради

Компресійні мішки

444

Мандрівники зі всього світу стикаються з однаковими завданнями, збираючись в наступну цікаву подорожв гонитві за свіжими враженнями. Одним із них є процес упаковки речей при підготовці до виходу із дому назустріч новим пригодам. І так часто виникає неймовірне бажання вмістити усі потрібні речі, які гарантують максимальний комфорт, в один невеличкий рюкзак.

А тут вже постає проблема, коли наплічник занадто малий, аби туди засунути весь одяг на різну погоду, спальник, намет, каримат, кухню, миючі засоби,всілякі дрібниці, якими ми звикли користуватись щодня і тоді доводиться дуже ретельно обдумувати, що ж життєво необхідно покласти туди, а що, навпаки, доведеться залишити вдома, хоч так цього не хочеться робити.

І тут виробники туристичного спорядження знайшли часткову відповідь на поставлене завдання. Ні, це не третій вимір всередині наплічника (хоча це було би справді ідеально), але елемент, який чарівним способом зменшує об’єм певних речей практично вдвічі!А роблятьце всього-на-всього компресійні мішки від Terra Incognita. В них складають одяг, білизну, спальник, тент, загалом, будь-що м’яке, що можна зім’яти та якомога сильніше стягують стропами, що пришиті навкруги самого мішка. Ніби така проста в своїй задумці річ, а створює простір для вибору: можна взяти із собою більше речей, якщо дозволяє вага, або ж менший наплічник, що теж підвищує комфорт всього походу.

Проте, як і всі речі, що виготовляються для туризму, а отже повинні витримувати підвищені навантаження та залишатись цілими в різних складних погодних умовах, компресійні мішки шиють із міцної тканини, а при створенні строп часто вдаються до спеціального виду плетіння під назвою ripstop, який також покликаний додати надійності виробам. Вони бувають різноманітних розмірів та кольорів, тому кожен може підібрати для себе найбільш підходящі варіанти, згідно із потребами та естетичними вподобаннями. Компресійні мішки можна купити справді недорого в мережі магазинів туристичного спорядження Terra Incognita. Величезний вибір світових брендів, таких як Deuter, Ospray, Salewa, Tatonka, Sea To Summit, Kelty, Terra Incognita та інші відомі виробники знаходяться на полицях магазинів за адресами:

  • м. Київ, вул. Гната Хоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Звичайно, не у всіх є змога потрапити до конкретних місць, а цифрова ера дозволяє замовляти будь-які потрібні речі прямо додому, тому, звісно ж, тут теж можна скористатись послугою доставки та обрати все потрібне із сайту, де є описи усіх товарів, за наступним посиланням: www.terraincognita.com.ua . Крім того, там можна купити також намети, спальники, каремати, туристичний посуд та всі інші необхідні елементи для вдалого походу чи поїздки.

А щоб отримати консультацію із вибору потрібного спорядження та поспілкуватись про це не із сусідом, який чув щось від кума свата, а від справді професійних фахівців у світі туризму, які на власному досвіді знають про нюанси різного виду спорядження, радимо зателефонувати за номерами:+38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74 та сміливо запитувати про те, що цікавить. Приєднуйтесь у соцмережах до сторінок Terra Incognita і будьте одними з перших в курсі останніх подій в туризмі.Та нехай природа надихає насолоджуватись життям сповна.

Вдалого відпочинку!

попередня статтяСтильная обувь торговой марки «Лев Любинин»
наступна статтяЯк доглядати за волоссям з настанням холодів

Додати коментар