додому Сім'я і відносини

Як закохати Його в себе: 4 правила, які спрацюють у будь-якому випадку

Ви захоплені і хочете, щоб ваше почуття виявилося взаємним? Психологи розповідають про секрети щасливих пар: дізнайтеся, як себе вести!

Будьте стриманні!

Справді, це нелегко – так хочеться ділитися з чоловіком мрії всіма думками і подіями власного життя. Але все ж, не обнуляйте дистанцію – вміння витримати паузу примусить втратити голову навіть найстійкішого холостяка. Не бомбардируйте його щохвилиннми SMS в Вайбері і Месенджері, не ведіть розлогі діалоги у соцмережах і навіть відмовтеся від побачення раз-другий – це додасть вам очок!

Не перехоплюйте ініціативу

Він ще не встиг зібратися з думками, а ви вже запропонували сходити на каву. Він кличе вас на третє побачення, а ви вже подумки зібрали валізи для переїзду. Ваша наполегливість читається в очах і жестах, проривається в недоречних питаннях і нервує. Не квапте події, дайте Йому час – навіть найбільш сором’язливий і скромний «ботанік» зможе вас здивувати, прийнявши тверде рішення.

Будьте нежалежні

Вже під впливом сильних почуттів не варто втрачати власну особистість: жінку, яка переймається виключно відносинами, дуже складно любити – тим більш довго. Не випадайте з робочого ритму, не закидайте шопінг, захоплення і подруг, не будьте на зв’язку 24 години на добу, не летіть моментально на поклик принца. Повірте, таку відданість оцінять не всі.

Будьте розбірливі

Не варто закривати очі на явні проблеми в поведінці обранця. Він постійно скасовує або переносить зустрічі? Не знайомить вас з близькими? Нескінченно обіцяє, але не поспішає виконувати обіцянки? Не мовчіть, сподіваючись, що він рано чи пізно виправиться. Озвучуйте власне невдоволення: ви гідні уваги і доброго ставлення. Він не поспішає виправитися?

Не бійтеся піти: відносини потрібні для радості, а не для турбот і ранніх зморшок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут