додому Краса і здоров'я

Господарське мило для обличчя

Зараз не кожна жінка використовує господарське мило навіть для прання, адже воно має не такий приємний запах і зовнішній вигляд, як сучасна продукція. Тим не менш, цей засіб як і раніше залишається одним з найкращих методів поліпшити стан шкіри. Використовувати господарське мило для обличчя рекомендують як косметологи, так і дерматологи завдяки його особливому складу і властивостям.

sk650_resized

Користь господарського мила для шкіри обличчя

Головною перевагою розглянутого засобу є його натуральність. Справа в тому, що в господарське мило не додають сульфатів, ароматів, парабенів, синтетичних інгредієнтів і поверхнево активних речовин. У його складі виключно луги та жири (в межах 72%).

Таким чином, господарське мило активно бореться з бактеріями, якісно очищає шкіру і відлущує мертві клітини епідермісу.

Цікавою особливістю продукту вважається його здатність прискорювати епіталізація тканин. Регулярне використання дозволяє ранам швидше гоїтися, перешкоджає утворенню рубців.

Чи можна мити обличчя господарським милом?

Незважаючи на перераховані вище переваги засобу, постійне умивання обличчя господарським милом — не корисна процедура. Висока концентрація лугів в ньому негативно позначається на місцевому імунітеті шкіри, так як дані компоненти висушують поверхню епідермісу, усуваючи захисний жировий шар. В результаті, на обличчі виникає роздратування, лущення і гіперемія.

Правильний спосіб застосування господарського мила полягає в точковому нанесенні засобу на деякі ділянки шкіри. Відомо, що продукт ефективно бореться із запальними процесами, тому регулярне використання його від акне зменшує кількість висипань, розмір прищів і зупиняє утворення гною.

Крім того, можна додавати господарське мило в спеціальну очищувальну маску:

  • На дрібній тертці натерти невелику кількість описуваного продукту.
  • Нагріти на водяній бані і збити віночком до утворення піни.
  • Додати в масу 1 чайну ложку харчової соди.
  • Акуратно змішати інгредієнти.
  • Нанести маску на все обличчя, залишити на півгодини.
  • Змити рясною кількістю теплої води.
  • Така процедура допомагає глибоко очистити пори і трохи відбілити шкіру.

Простіший спосіб — 1 раз в тиждень намазати лице піною даного засобу, залишати на 5 хвилин, після чого ретельно змивати водою.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут