додому Краса і здоров'я

Гормональний збій в організмі

Гормональний збій може проявитися в будь-якому віці. Гормональний збій може торкнутися цілого ряду різних гормонів. Гормони, що виділяються залозами нашого організму, дуже численні і роблять різний вплив на роботу внутрішніх органів. Наприклад, естрогени впливають на жіночий цикл, на стан шкіри, на слизову оболонку, клітини мозку.гормональний збійГормональний збій щитовидної залози, яєчників, яєчок, підшлункової залози, гіпофіза, наднирників має особливі наслідки. Варто звернути увагу на те, що протягом життя виділення гормонів варіюється певним чином, так у жінок в період менопаузи виділення естрогенів і прогестерону різко скорочується.

Прояви гормонального збою

Гормональний збій може супроводжуватися різного роду симптомами, іноді, збій може не викликати серйозних проблем, хоча порушення гормональної функції існує. Наприклад, на ранній стадії діабету не проявляється ніяких особливих клінічних симптомів.

Гормональний збій дуже часто складно діагностувати. Втома, постійне відчуття холоду, уповільнене серцебиття можуть бути ознаками порушення роботи щитовидної залози. Напади спека — ознака зниження рівня естрогенів у жінок, і так далі.

Лікарське втручання

Після обстеження в клінічних умовах лікар може допомогти з проблемою гормонального порушення. Для більшої впевненості необхідний аналіз крові, можливо також проведення ультразвукового дослідження. При прояві симптомів необхідно звернутися до терапевта, який поставить діагноз. Як тільки лікар виявить причину порушень, він направить вас до ендокринолога, фахівця, який спеціалізується на гормональних порушеннях.

Дізнайтесь більше:

У разі гормонального збою у жінок в період менопаузи жінки ідуть до гінеколога, дитину направлять до педіатра, виникнення такого роду проблем у чоловіків спричиняє відвідування уролога.

Як тільки діагноз буде встановлений і визначений вид гормонального збою, можна приступати до лікування. У разі гормонального збою щитовидної залози призначається лікування на основі гормонів, що відносяться до щитовидної залози. У разі діабету застосовується лікування, пов’язане з дієтичним харчування. Якщо в основі надлишкового виділення гормонів лежить пухлина, необхідно хірургічне втручання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут