додому Краса і здоров'я

Фотовибілювання зубів – ефективна методика для здорової усмішки

Приємно та корисно, коли здорові зуби можна показати у широкій,відкритій усмішці. Перше побачення, зустріч партнерів, іспити чи співбесіда на престижну роботу – в кожному випадку враження співбесідників буде позитивним. Досягти цього легко та безпечно допоможе сучасний метод фотовибілювання зубів, який повертає блискучу білосніжну поверхню в будь-якому віці.

Новітні технології

Схема нової процедури та унікальний препарат – винахід із США, де більшість клінік перейшли на використання саме цієї технології. Вона повністю виправдовує всі очікування пацієнтів.

Раніше відбілювання зубів не було повністю безпечним. Всі відомі методи частково пошкоджували стан емалі, а при регулярному їх використанні викликало часткове знищення верхнього шару. Натомість фотовибілювання зубів Magic Smile, яке використовується сьогодні, дозволяє зберегти поверхню цілісною і при цьому надає їй привабливої чистоти.

Весь процес не займе багато часу. Достатньо всього:

  1. Нанести на поверхню ясен та губів захисний гель, залишивши відкритими зуби. Гель абсолютно безпечний, додатково містить вітаміни для покращення стану цієї частини ротової порожнини.
  2. Покрити зуби відбілюючим гелем. Він містить пероксид карбаміду як діючу речовину, зміцнює емаль.
  3. Використати спеціально розроблену на основі світодіодів лампу Magic Smile.

Використання останніх моделей лампи та коректної формули лікувального гелю дозволяють отримувати максимальний ефект на тривалий строк.

Легка та невимушена посмішка після успішно виконаної процедури буде справжнім відкриттям. Отримати таке диво можливо, не потерпаючи за своє здоров’я.

Кому слід скористуватися

На жаль, в групі ризику знаходиться значна частина населення. Жовті плями або недостатньо білий колір зубів, зубний камінь можуть бути спровокованими:

  • алкогольними напоями;
  • підкрашеними водами та енергетиками;
  • споживанням кави та чаю;
  • віковими змінами;
  • недостатнім доглядом за ротовою порожниною.

Не варто сподіватись на придбання домашніх аналогів, оскільки за рахунок відсутності професійних навичок процедури проводяться з порушеннями, що позначається на ефективності та стані поверхні зубів. Покращити стан емалі та її колір можна в стоматологічних клініках, де висококласні спеціалісти точно виконають всі умови безпечності процедури. Звернувшись за адресою https://www.med-deo.com.ua/fotootbelivanie-zubov.html, можна отримати саме таке обслуговування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут