додому Поради

Дренажні насоси: поради щодо вибору

Дренажні насоси призначені для виконання робіт з відкачування слабо забруднених рідин з різних резервуарів: басейнів, котлованів, колодязів. Також це спеціальне обладнання активно використовується сучасними дачниками для прибирання територій, очищення підвалів від води, для спрощення процедури поливу.

дренажний насос

На сайті www.kaercher.com можна придбати дренажний насос від кращих світових брендів. Там можна отримати компетентну консультацію щодо вибору пристрою, а при покупці оформити доставку. Подібне рішення приймає більшість покупців, оскільки прилади не відрізняються мініатюрними габаритами. Та й допомога фахівця в питанні вибору ніколи не буде зайвою, тому що тільки при грамотному підході вдасться вибрати агрегат, який надалі буде без збою виконувати всі покладені функції.

Конструктивні особливості приладів

Дренажні насоси складаються з декількох важливих елементів:

  1. Корпус являє собою герметичну конструкцію, всередині якої знаходяться всі робочі елементи приладу.
  2. Електродвигун. Забезпечує роботу машини.
  3. Крильчатка регулює рух рідини. Даний елемент може розташовуватися прямо на двигуні або на відстані від нього.
  4. Насосний вузол з парубком. Всередину пристрою відкачувана рідина потрапляє через отвір в патрубку. Тому від діаметра цього отвору залежить, які рідини можна відкачувати за допомогою тієї чи іншої моделі насоса.
  5. Вимикач. Він працює в автоматичному режимі, тобто відключається і включається в залежності від рівня рідини, яка надійшла. Завдяки цій особливості, обладнання залишається сухим.

Принцип роботи

При запуску двигуна починає обертатися вал з крильчаткою. В результаті близько лопатей з’являється зона з розрідженим повітрям, а це призводить до зниження тиску всередині камери. Рідина втягується через патрубки, потрапляючи всередину агрегату, а звідти виштовхується назовні.

Типи пристроїв

Залежно від місця встановлення прилади діляться на заглибні та поверхневі. Перший тип пристроїв монтується на краю резервуара з рідиною, а глибинні насоси знаходяться безпосередньо в рідкому середовищі. З цієї причини такі моделі повинні обов’язково мати посилену ізоляцію. Занурювальні насоси набагато могутніші від поверхневих агрегатів.

Основні критерії вибору пристрою

  • При виборі дренажного насоса потрібно враховувати в першу чергу відсоток домішок в рідині. Цей показник не повинен перевищувати 10%.
  • Для перекачування гарячої води стандартні моделі не підходять. Тому для такої роботи слід вибирати спеціальні моделі.
  • Найнадійнішими вважаються пристрої, корпус яких виконаний з чавуну або нержавіючої сталі. Такі агрегати здатні працювати з будь-якими середовищами.
  • Лопаті насоса у найпрактичніших пристроїв виконані зі спеціального полімеру, стійкого до агресивних середовищ.
  • Також слід враховувати діаметра патрубка і шланга.

Для нескладних побутових потреб оптимально підходять портативні прилади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут