додому Краса і здоров'я

Чорна кава – допомога для печінки

238

Як повідомляє ВООЗ, 1,3% всіх смертей на Землі відбувається безпосередньо від цирозу печінки. Щороку помирають сотні тисяч людей. Лікування цього захворювання-це дуже складний, не найдешевший процес, який доступний не всім, при цьому медики на даний момент можуть лише призупинити розвиток цього страшного захворювання.

Однак вчені з Сінгапуру змогли зробити вражаюче відкриття, а саме-виявилося, що натуральна кава істотно знижує ризики захворювання настільки жахливою недугою.

Фахівці кажуть, що цю особливість кави належить ще вивчити.

Виділяється, що в день 2 чашки кави знижують ризики смерті від цирозу до 70%. Експерти підкреслюють, що споживання кави впливає на організм при цирозі, не пов’язаному з вірусними гепатитами. Під час ураження печінки, які викликано вірусним гепатитом В, кава позитивного ефекту не має при будь-якому дозуванні.

Експерти протягом більше п’ятнадцяти років вивчали 63 тис.людей віком 45 – 74 років. Випробовувані розповідали про спосіб життя, самопочуття і режимі харчування. За час дослідження померли 14 928 осіб, що, в свою чергу, склало приблизно 24% від загальної кількості, і серед них від цирозу печінки померли 114.

Після аналізу інформації, медики зробили висновок безпосередньо про користь чорної кави при захворюванні цирозом.

Популярний гарячий напій, такий як кава, головним чином вживають як тонізуючий засіб, який знімає відчуття сонливості і втоми, а крім того для підвищення тиску.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут