додому Краса і здоров'я

Чому слід використовувати і денний, і нічний крем для обличчя

482

Крем для обличчя — незамінна складова косметички. Правильно підібраний засіб зволожує, захищає, живить і регенерує шкіру. Крім складів, слід звертати увагу і на те, для застосування якого він підходить: денного або нічного.

Почему следует использовать и дневной, и ночной крем для лица

Поділ на денні та нічні креми — не міф і не виверти маркетологів. У добросовісних виробників складники засобів, розділених на “день” і “ніч”, завжди будуть різні.

У чому ж різниця?

Очевидно і першочергово — різниця в складах. Завдяки компонентам, які входять в продукти, вони мають різний вплив на шкіру.

Деякі компоненти, що входять до складу нічних кремів, можуть просто не працювати при денному світлі та декоративної косметики, руйнуватися при попаданні сонячних променів і навіть завдавати шкоди.

Денний

Вдень шкірі потрібно більше захисту і трохи зволоження.

Пори, шкірні покриви, протягом дня піддаються безлічі “атак” з боку навколишнього середовища. На вулиці і в приміщеннях людину підстерігає пил, бруд і сонце. Від усіх цих впливів потрібний максимальний захист, який може надати денний крем.

Крім захисту засіб може розгладжувати і матувати шкіру, що теж є перевагою.

По текстурі денний крем повинен бути легкий і повітряний, не залишати плівки і швидко вбиратися.

Рекомендується використовувати крем з SPF-захистом від сонячних променів. Її містять далеко не всі креми, але вона дійсно корисна. Захист від сонця впливає на здоров’я шкіри і її гарний зовнішній вигляд.

Склад повинен більше, ніж на 60% складатися з води, а наявність масел вкрай небажано (особливо для власників жирного типу шкіри), оскільки пори забиваються, а шкіра набуває небажаний блиск.

Нічний

Вночі ж, після важкого дня, шкірі потрібно харчування, догляд та відновлення.

Текстура засобу повинна бути густішою і важкою. Протягом всієї ночі відбувається регенерація, живлення і зволоження шкірних покривів.

Найефективніше наявність масел саме в нічних кремів, а також лікувальних і регенеруючих компонентів. Вночі масла не змішуються з навколишнього пилом і брудом, забиваючи таким чином пори, тому діють лише позитивно.

[su_box title=”Цікаво” box_color=”#3adc4c”]Важливий момент: ретельне і правильне умивання вранці необхідно для того, щоб змити всі компоненти нічного догляду і підготувати шкіру до ранкових процедур.[/su_box]

Не варто нехтувати поділом відходу на “ранковий” та “вечірній” та шкіра скаже “спасибі”. Крім того, можна придбати гарні і якісні засоби цілком за бюджетними цінами, тому не варто побоюватися великих витрат. Головне — грамотний підхід.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут