додому Сім'я і відносини

Бляшане весілля

Щороку подружні пари відзначають річницю одруження. Дата бляшаного весілля — 8 років. За цей час відносини між партнерами ставали буденними, тьмяніли і починали нагадувати бляху. Назва весілля свідчить про те, що чоловік і дружина пройшли випробування побутом і стали міцними, але щоб вони не перетворилися на рутину їх час від часу потрібно відкарбовувати. Також 8-річний ювілей відносин називають маковим весіллям.

foto_poradnica_05.08.2014-010

Традиції

Відзначають це свято вже багато часу, тому воно має свої звичаї та ритуали. У цей день подружжя ставили за ворота залізне відро, в яке наливали горілку. Поруч розміщували кухлик і бляшаний кухоль. Всі люди, які проходили повз, випивали, при цьому бажаючи подружжю щастя і любові. При цьому в кухоль клали монету, щоб у сім’ї було фінансове благополуччя. У цей день жінка обов’язково одягала прикраси з бляшаних пластин з певними візерунками.

Ще в ніч перед бляшаним весіллям ворожили. Для цього брали бляшану пластину і клали її на підлогу в стайні. Якщо кінь наступав на неї і залишав слід, значить, наступне життя пари буде щасливою, і вони проживуть разом ще багато часу. До речі, цю пластину залишали вдома поки один з подружжя не вмирав.

Враховуючи другу назва весілля — макове, господиня неодмінно повинна була спекти пироги з маком. Стіл необхідно сервірувати блискучою посудом, яка чимось нагадує бляху.

Святкування

Подружжя за 8 років знайшли вірних друзів, яких запрошують на бляшане весілля. Непрошені гості теж можуть потрапити на торжество, для цього їм потрібно було вбратися в костюми нареченого і нареченої і тоді їх пускають на святкування. Крім костюмів на них обов’язково повинні бути одягнені кільця з бляхи. За святковим столом ряджені виконували роль тамади і розважали гостей протягом весілля. Що стосується торта на бляшане весілля, то його можна зробити самостійно або замовити в кондитерській. Наприклад, можна приготувати маковий пиріг. Замовні варіанти виходять справжніми шедеврами. Ви можете замовити торт у вигляді жерстяної банки або щось в цьому роді.

Що дарують на бляшану весілля?

Є багато різних варіантів вибору презентів для партнерів. Ви можете подарувати своїй другій половинці букет маків або ж виріб з жерсті зроблений своїми руками, наприклад, прикрасу, саморобку або картину. Варто враховувати, що презенти на це торжество неодмінно повинні бути блискучими. Також вибирайте товари корисні в побуті, але при цьому вони не повинні бути банальними і нудними. Якщо вас запросили на бляшане весілля, то в якості подарунка можна вибрати:

Різні солодощі або чай в красивій бляшаній банці. Сьогодні на прилавках магазинів можна знайти оригінальні варіанти з красивим малюнком. Навіть після вживання вмісту, пакування з бляхи можна використовувати як прикраси або шкатулки. Щоб піднести оригінальний презент ви можете звернутися до гравіровальника.
Виберіть різні кухонні приналежності, зроблені з бляхи, наприклад, каструлі, форми для випічки або столові прилади. Щоб подарунок був оригінальним, ви можете самостійно прикрасити їх, наприклад, прикріпіть оченята і губки з паперу.
Безпрограшний варіант — будь-які подарунки на бляшане весілля, які потрібно просто обернути у фольгу. Завдяки цьому презент буде відповідати тематиці торжества.
Можна купити шкатулку з бляхи, яку можна використовувати для зберігання прикрас і різних дрібниць.
Виберіть різні сувеніри: бляшану підкову, скарбничку у вигляді банки і багато ін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут