додому Гороскоп

Астрологічний календар на грудень 2014

1312

Давайте подивимося, що приготував нам перший місяць зими: які зоряний вплив ми будемо відчувати і чого від них чекати.

На наші щоденні настрою особливий вплив роблять так звані «швидкі» планети: Сонце, Меркурій, Венера і Марс. Саме на їх вплив ми і звернемо увагу зараз.

Астрологічний календар на грудень 2014

Сонячні аспекти в грудні 2014 року

До 21 грудня Сонце рухається по знаку Стрільця. У цей період традиційно виходять на перший план питання, пов’язані з далекими поїздками, іншими країнами та спілкуванням з іноземцями. А також – все, що пов’язано з навчанням у вищій школі та підвищенням кваліфікації. Проходження Сонця по знаку Стрільця сприятливо для всіх цих сфер життя, тому зараз є сенс звернути на них особливу увагу.

З 21 по 31 грудня Сонце проходить по знаку Козерога, і загальна атмосфера місяці змінюється. Тепер першорядними стають питання авторитету, влади, спілкування з представниками офіційних структур, а також все, що стосується вибудовування кар’єри. І, оскільки Сонце в Козерозі виразно сприяє всім цим сферам, варто пам’ятати, що саме зараз час для складання ключових бізнес-програм на майбутній рік, для підведення підсумків цього року та планування стратегії майбутнього.

Важливі «Сонячні» дні в грудні 2014 року:

5 грудня Сонце розташовується в сприятливому аспекті до Урану. Це сприяє оновленню життя, початку здійснення нових планів, всього незвичайного, оригінального, нестандартного. У цей день є прекрасна можливість заявити про себе в новій якості. А ще це хороший день для купівлі техніки.

15 грудня Сонце в сприятливому аспекті до Юпітера. Цей день несе блискучі можливості для щасливих змін, він дуже хороший для важливих справ, які потребують позитивного рішення. Також день підходить для святкових заходів та презентацій. Купівля подарунків і дорогих речей в цей день буде вельми вдалою.

21 грудня несприятливий аспект Сонця до Сатурна різко знижує настрій, через що день не рекомендується для важливих справ. Особливу увагу сьогодні варто звернути на здоров’я: обережніше треба бути з хребтом і кістковою системою, уникати переохолоджень.

Меркурій в грудні 2014 року

З 1 по 18 грудня Меркурій проходить по знаку Стрільця, що сприятиме далеким подорожам і спілкуванню з представниками інших культур і національностей. Вдало вирішаться проблеми з транспортом, його покупкою або продажем, із закордонними паспортами і візами. Успіхи вірогідні в сфері вищої освіти, в отриманні ступенів і грантів. Можливе підвищення в посаді.

З 19 до 31 грудня Меркурій буде перебувати в знаку Козерога. Таке положення планет позитивно впливає на концентрацію і зосередженість людей, сприяючи вирішенню справ, що вимагають вдумливості й уваги. У це можна з успіхом вирішувати питання, пов’язані з державними структурами, фінансовими установами, спадщиною і пенсіями.

Важливі «меркуріанські» дні в грудні:

1 грудня Меркурій перебуває в несприятливому аспекті з Нептуном. Таке положення планет підвищує ризик помилок у документах і грошових розрахунках, через що не рекомендується здійснювати важливі покупки і великі перекази грошей. Є ризик бути обманутим шахраями, втратити гроші по випадковості або в результаті технічного збою.

6 грудня буде сприятливий аспект Меркурія до Урану. Відмінний день для реклами, презентації нових проектів і для початку подорожей.

12 грудня Меркурій у сприятливому аспекті до Юпітера. Один з кращих днів для покупки подарунків, туристичних путівок, бонусних карт і лотерейних квитків. У цей день добре відзначати свята і презентувати щось нове, відзначати річниці, збирати гостей у своєму будинку.

25 грудня Меркурій в аспекті з’єднання з Плутоном. Таке положення планет робить день ідеальним для будь-яких масових заходів і виступів (особливо офіціозних). І, звичайно ж, корпоратив в цей день вийде просто чудовий! Крім святкових заходів, успішними в цей день будуть різні банківські операції: оплата рахунків, відкриття вкладів, зняття бонусів, і т.д.

Венера в грудні 2014 року

З 1 по 10 грудня Венера проходить другу половину знака Стрілець. Стрілецька Венера – трохи авантюристка і шукачка пригод, тому період буде особливо вдалим для нових романтичних знайомств. До речі, в ці дні легко можна познайомитися з іноземцями, людьми інших культур. Також цей період дуже хороший для відправлення в романтичну поїздку з коханою людиною.

З 11 грудня і до кінця року Венера буде перебувати в знаку Козерога. Романтика закінчується, починається проза життя. Варто заздалегідь мати на увазі, що вплив Венери в Козерозі полягає в переважанні ощадливості в коханні. Колишні ілюзії можуть зникнути, і Ви зможете тверезим поглядом подивитися на свого обранця. Цей період вдалий для укладення шлюбного контракту, а також для пошуку супутника життя через шлюбні агентства.

Важливі «Венеріанські» дні в грудні:

5 грудня Венера в гармонійному аспекті до Юпітера. Пам’ятайте, що це один з кращих днів для нових знайомств та пошуку своєї половинки. Особливо сприятливі в цей день знайомства з іноземцями. Також день відмінно підходить для покупки подарунків, косметики і прикрас.

21 грудня Венера в з’єднанні з Плутоном. Це прекрасний день для будь-яких фінансових операцій і банківських справ. Він також підходить для покупки цінних і дорогих подарунків, коштовностей, нерухомості та автомобілів.

Марс в грудні 2014 року

На початку грудня Марс покидає сильний для нього за статусом знак Козерога і вже 4 грудня входить в знак Водолія. Тут марсіанська енергія набуває елемент революційності, бунтарства. Період Марса у Водолії сприятливий для тих, хто хоче розпочати новий етап в роботі і шукає нові шляхи самореалізації. Це дуже цінний період для початку нової діяльності у сферах, що стосуються інтернету, комп’ютерів і нових технологій.

Важливі «Марсіанські» дні в грудні:

21 грудня сприятливий аспект Марса з Ураном дає величезні шанси для технологічного прориву в майбутнє, для початку нового етапу діяльності. У звичайному житті це хороший день для покупки технічних новинок: комп’ютерів, телефонів і автомобілів.

попередня статтяЯкий манікюр вже вийшов з моди?
наступна стаття5 порад грудня: нумерологія рекомендує